Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi az esélye hogy Fra-Sfo...

Mennyi az esélye hogy Fra-Sfo uton magyarok is lesznek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Esély van rá, de nem hiszem, hogy kb. 500 utas közül majd pont rájuk találsz és a közeledben ülnek.
2014. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van esély. frankfurtban elég sokan szállnak át tengerentúli járatra, biztos van aki pont Sfo-ba repül.
2014. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy az esélye.
2014. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon belehetsz sózva ha minden nap írsz egy kérdést erről..

Egyébként meg olyan nagy gépek mennek, hogy nem is feltétlenül veszed észre, hogy magyarok is vannak a fedélzeten. Én amikor Hongkongba repültem a csomag felvevésnél hallottam magyarokat, de becsekkeléskor, beszálláskor meg a repülés alatt nem is vettem észre őket.. Sokan vannak, nagy a gép szóval szerencse is kell hozzá. De egyébként meg nem mindegy milyen nemzetiségű utasok vannak?

2014. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat nem irok minden nap ide talàn ez a màsodik kérdésem és amugy be vagyok sózva..:)
2014. szept. 2. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, lesznek-e magyarok, vagy sem?

Ők magukkal lesznek elfoglalva, ahogy te is. Egy ekkora gépen egy kisebb falunyi ember van, és tökre nem egymással foglalkoznak idegenek...


Ne legyél már besózva! Nem értem, mit izgulsz ennyire. Vigyél zenét, könyvet, rejtvényt... Aztán ennyi. Én is utaztam egyedül Amerikába/ból, és semmi bajom nem lett.


Meg amúgy nem csak magyarokkal lehet ám beszélgetni...

2014. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!