Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél online szeretnék...

Ryanairnél online szeretnék jegyet venni, de a nevem előtt nincs semmilyen megszólítási jelző mégis kell valamit választanom a 3 közül mert különben nem enged tovább lépni?

Figyelt kérdés
Viszont, a nevemnek meg kell egyeznie az igazolványomon található nevemmel ezért nem tudom kiválasztani pl. id. Vagy ifj. Ilyenkor mi a teendő?
2014. szept. 16. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A Mr. vagy Mrs. megszólítást kell ilyenkor használni.
2014. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit választasz ki, az csak a megszólítás, nem része a névnek.
2014. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha angol nyelvű honlapról indítod a jegyvásárlást, akkor felajánlja a Mr-t, Mrs-t, Ms-t. Sajnos a magyaron valóban csak az általad említettek vannak. Én inkább az angol nyelvűről vettem pont emiatt a jegyet.
2014. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez nem lesz része a nevednek, másrészt meg a Mr., Mrs és Miss azok az angol nyelvben is csak "úr", "hölgy" és "kisasszony", nem pedig a név részei!
2014. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen, most ott nem is Miss, hanem Ms van, de mindegy, a lényeg, hogy ezek nem válnak a név részévé.
2014. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki a Ryanair magyar oldaláról indítja a foglalást, ott nem Mr, Ms, Mrs van, hanem Id., Ifj., Özv. Hülyeség, de évek óta nem bírják kijavítani. Viszont ami jó hír, hogy nem számít, nem nézik, jelöld amelyik szimpi.
2014. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!