Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol tudom megnézni a repülőjeg...

Hol tudom megnézni a repülőjegy árakat Budapesttől Bangkokba (Thaiföldre)?

Figyelt kérdés
árakat, információkat szeretnék találni a repülőjegyekről. esetleg van e fapados járat. és előre hogyan tudom lefoglalni a jegyet? (indulás pár hónap múlva lenne.)

2014. szept. 24. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

pl.


[link]

2014. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
www.orbitz.com
2014. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Fapadossal Bangkokba ? Az 100% hogy nincs odáig még nem süllyedt a légiközlekedés. Át kell majd szállnod valahol, Budapestről nincs ilyen járat. Ami hamarosan elérhetővé válik sőt már foglalható az a Budapest-Dubai-Bangkok Emiratessel, biztos jó drága. Vannak repülőjegy keresők amiket írtak.
2014. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Emiratessel Budapest-Dubai-Bangkok oda-vissza jegyet foglaltam február elejére, 178.000 Ft-ért. Ez nem drága. A Qatar is akciózik. 180-190.000 között visz Bangkokba, Dohai átszállással.
2014. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Oslo-Bangkok Norwegian az nem fapados?
2014. szept. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A Norwegien fapados, de nem abban a klasszikus értelemben, mint mondjuk a Ryanair meg a Wizzair. Ez jegyárban is meglátszik és szolgáltatásban is.
2014. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Itt vannak konkrét árak is, a legolcsóbb 138 000 Ft oda-vissza (most, de ugye ez akár 2 perc alatt is megvltozhat):

[link]

2014. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A Norwegian fapados, mi azzal jöttünk haza. Tiszta kényelmes gép, 787-s, bátran választhatod. Viszont nincs ingyen semmi a fedélzeten, de kaját vihetsz fel, így tett az utazok 80 százaléka. Főleg akkor éri meg ha csak egyirányú jegyet veszel.
2014. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Skyscanneren megtaláltam az Emirates járatot. Ha rámegyek a "kiválaszt"-ra, akkor behoz egy másik oldalt (Bravofly.hu).

Itt írja az átszállásokat, stb.

1. Hivatalosan itt kell megvenni a jegyet? És ha itt lefoglaltam, akkor ki kell valamit nyomatni utána? Amiről majd a reptéren azonosítanak?

2. És olyan utat nem tudok keresni, ami ugyancsak átszállással van, viszont az átszállási pontról nem 3 óra múlva indul a gép, hanem pl. 24 óra múlva? Erre nincs lehetőség?


Előre is köszönöm!

2014. szept. 25. 19:19
 10/17 anonim ***** válasza:

1. Igen a bravofly oldalán megveheted a jegyet, igazából nem kell semmit kinyomtatni bent leszel a rendszerben, elég ha a reptéren odaadod az útleveled. De ha megnyugtat akkor a visszaigazolást kinyomtathatod. Ha online csinálod a check-in-t akkor majd a beszállókártyád ki kellene nyomtatni. én már sokszor csináltam hogy nem nyomtattam ki azt sem mert nem volt nyomtató, ezt mondtam a csomagfeladásnál és szó nélkül kinyomtatták.


2. A 24 óra önmagában nem lenne baj, de van egy olyan szabály hogy azon országokba ahova vízum kell csak akkor mehetsz a tranzitba tranzit vízum nélkül ha a csatlakozó járatod 24 órán belül van. Sőt ennél vannak még rövidebb időtartamok is. De Dubaiba már nem kell vízum tehát a 24 óra inkább csak kényelmetlen.

2014. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!