Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy lehet, hogy WizzAir-nél...

Hogy lehet, hogy WizzAir-nél egy Dubaiba tartó járat Novemberben lényegesen olcsóbb, mint februárban?

Figyelt kérdés

November: 22 ezer kb.

Február,Január: 45 ezer


Ezek az árak,beleértve a Januáriakat, csökkenni fognak vagy ezután csak növekedni?



2014. szept. 30. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a novemberi járat már majdnem tele van, a megmaradt helyeket próbálják értékesíteni, akár alacsonyabb áron is.
2014. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 horbeni válasza:

egyedi akciózás, vagy épp azért mert túl sok a szabad hely.

Egyébként a novemberi nem valószínű hogy csökkenni fog az ár

2014. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pl. mert februárban van a Dubai-i ATP torna, a kereslet az némileg felnyomja az utazás és szállás árakat.
2014. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

viszont mind a 3 válasz eltérő.

Van rá esély, hogy a februári árak csökkenni fognak, vagy pedig marad minden ugyanilyen December környékén is?

2014. okt. 1. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Február még sokára lesz. Persze, hogy az még most drágább. A wizzair árazása kb ilyen szokott lenni.
2014. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

És meddig várjak a jegyvásárlással?

November, December?

2014. okt. 1. 20:05
 7/14 anonim ***** válasza:
A novemberi biztos nem csökken már.
2014. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem.

A februári árra gondoltam.


Idén novemberben/decemberben olcsóbb lesz a februári repjegy ár?

2014. okt. 2. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt bárki tudná, egy lottót is feldobhatna. Ha tudnánk, mikor csökken a jegyár, akkor akkor vennénk meg. Én rengeteget repülök (bár Dubaiba még sosem mentem), de nem tudnék egy mintát megállapítani. Sok tényező befolyásolja. Pl. mennyire telik meg egy járat. Ezt előre senki nem tudja.
2014. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így van, maga a légitársaság sem tudja megmondani, egy héttel előre sem hogy milyen lesz a jegyár. Egy csoport megvesz húsz ülést, máris sokkal drágább lesz.
2014. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!