Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Valaki utazott már a Norwegian...

Valaki utazott már a Norwegian Air-rel? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kézipoggyász felvihető, vagy berakják a gép aljába?


Még nem ültem repülőn, első utam lenne.


Esetleg leírnátok, hogy mi hogyan működik ilyenkor?


2014. okt. 1. 17:28
1 2
 1/18 anonim válasza:

Esküszöm neked, pont ebben a pillanatban akartam kiírni ezt a kérdést, azért is léptem be erre az oldalra. :) Erre ez fogad rögtön a kezdőlapon.. :)

Honnan mész hová és mikor?

2014. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én utaztam, London-Budapest között havonta/kéthavonta velük utazok mindig.

A kézipoggyászt viheted magaddal az utastérbe.

Hogy mi hogy működik? Lefoglalod a jegyet, online check in, megérkezel a reptérre, ha van nagy poggyászod, feladod, ha nincs, csak simán átmész az ellenőrző kapun és mehetsz is a gépre.

Leülsz, kényelembe helyezed magad és élvezed az utat:) Nagyon kényelmes, a személyzet szuper és van WI-FI a gépen!! :))

Én 5*****ot adok nekik, maximálisan meg voltam velük elégedve minden egyes alkalommal.

2014. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

első válaszoló:


November végén utazok Stockholmba Budapestről.

Te hová készülsz? :)

2014. okt. 1. 19:00
 4/18 anonim ***** válasza:
Én egy Bankok Oslo és egy Oslo Bud vonalon utaztam velük. A Bangkokból induló gép 6 órával később indult így nem értük el az Oslo BP járatot. A társaság ezt mindenhol zökkenőmentesen megoldotta, kajajegyek Bangkokban, Osloban, szálloda Osloban, másnapi gépre átfoglalás. Profik voltak. A gép 787-s tiszta, kényelmes. Kézipoggyász felvihető. Még a súlyát sem mérték. A norvég utasok voltak kicsit igénytelenek de semmi extra csak beb.sztak a végére. Amúgy bármikor bárhova velük.
2014. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Budapest-Koppenhága között rendszeresen utazom velük.

Szerintem kifejezetten kényelmes gépeik vannak, eddig a személyzet is mindig kedves volt. Néha jó akciókat lehet kifogni velük.


Kézipoggyász felvihető, ha a megadott határokon belül maradsz.

2014. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kettes: ha Budapestről indul a kérdező, akkor nincs online check-in.
2014. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Helsinkiből utaztam velük Budapestre, a legjobb társaság amivel eddig utaztam, simán veri a Wizzairt, Ryanairt, Easyjetet. Nagyon modern a gép berendezése, ilyen többszínű LED hangulatvilágítás van, útközben vannak lenyíló monitorok, lehet wifin internetezni, kaja, pia itt is fizetős és jóval drágább, mint a Wizz vagy a Ryannél, de nem kötelező venni, én is a reptéren a csapból engedtem vizet. :)


Fő skandináv reptereken lehet előre online becsekkolni a mobilalkalmazásukkal vagy a reptéri csekkolóautomatákkal, Budapesten be kell állni a check-in pulthoz sorba, és amikor sorra kerülsz odaadni a személyidet meg bemondani a foglalási kódodat, ekkor kapod meg a beszállókártyát, amivel mehetsz a biztonsági ellenőrzéshez.


1db kézipoggyász lehet, ezt magaddal viszed a fedélzetre, nem lehet benne fegyver, szúró-vágó eszköz, biztonsági ellenőrzésen kívülről hozott nagyobb mennyiségű folyadék.

2014. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy Skandináv reptéren be se kell csekkolni, csak a foglalási számoddal menni a biztonsági ellenőrzéshez egyből.
2014. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én Koppenhágában sosem szállhattam be anélkül, hogy ne kellett volna becsekkolni, csak a foglalási szám sosem volt elég.
2014. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet becsekinelni online ha Budapestről utazok? Én jövő hét kedden fogok velük először.. De akkor a reptéri csekinért számolnak fel plusz költséget?
2014. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!