Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászban nincs meghatár...

Kézipoggyászban nincs meghatározva, hogy maximálisan mennyi újrazárható tasakban lehet folyadékot felvinni? (fapados járatok)

Figyelt kérdés
Az egy liter korlátozás oké, a 100 millis bontás is. De ha nem fér el egy tasakban 8db 100 millis falkon/üveg, akkor lehet kettő tasakra bontani? Valaki ment már így át ellenőrzésen?

2014. okt. 7. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs megszabva. Az a lényeg, hogy flakononként 100 ml, összesen max 1 liter. Az, hogy hány tasakba teszed, nem érdekes.
2014. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"De ha nem fér el egy tasakban 8db 100 millis falkon/üveg, akkor lehet kettő tasakra bontani?"


Nem lehet! Egy darab 1 literes tasakba kell beleférnie az összes folyadéknak, ez is a korlátozás része.

2014. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vittem már két zacsit is, sose volt baj belőle.
2014. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy a gyakorlatban nem érdekli őket vagy legalábbis nem mindenkit, de elvileg nem lehetne.

Tőlem már azért is koboztak el 1 db kis dezodort, mert a zacskóm nem volt zárható, ami mondjuk már a nevetséges kategória...

2014. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Magam is utánajártam, tényleg csak annyit lehet vinni, ami 1db 20x20-as zacskóba belefér.

A gyakorlati oldalára is kiváncsi voltam. Szerintem megkockáztatom a kettőt. Max egyiket elveszik.

Köszönöm, ment a felpontozás is.

2014. okt. 7. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!