Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elég ennyi idö az átszállásra?

Elég ennyi idö az átszállásra?

Figyelt kérdés
Néztem egy repjegyet ami árban jó lenne és idöben sem olyan hosszú, de átszállásra csak 55 percet ír. a gép a fülöp szigetekre megy és hong kongban (HKG 1 terminál) kell átszállni. Gondolom az egy hatalmas reprér. Szerintetek elég lesz az 55 perc az átszállásra?
2014. okt. 10. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem elég.
2014. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Határeset, én nem vállalnám be. Késhet is a gép, stb. És még ha te át is érsz, a csomagjaid nem biztos:S
2014. okt. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Kalkuláld bele, hogy akár csak 30 percet késik a gép, mire leszállsz megkeresed, hogy honnan indul tovább a gép... nem elég, és rengetegen vannak a Hong Kong-i reptéren.
2014. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm, akkor nézünk egy másik lehetöséget. sszerintetek kb mennyi idö kell az átszállásra? 1,5 óra elég lenne?
2014. okt. 10. 21:51
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
1,5 óra azért már jóval több 55 percnél, az már elégnek kell, hogy legyen. Viszont az alatt ne is nézzetek.
2014. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nekünk válaszadóknak halvány lila gőzünk nincsen arról, egyben veszed-e a jegyedet, vagy külön, fel kell-e venned a csomagodat vagy sem, ezért hadd ne mondjunk semmit.


Még egy budapest méretű reptéren is nehezen bevállalható dolog az általad kérdezett átszállási idő.

Hongkong néhány dimenzióval nagyobb, ráadásul az odaúton simán megcsúszhat a géped akár két- három órát.

Sokat kell még tanulnod, hogy ne ragadj ott....

2014. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a szövegből alapból azt következtetem, hogy egyben veszi meg a jegyet. Azért ha a gép pontosan indul Hong Kong-ba akkor nem fog több órás késéssel érkezni, 10-30 perc de az is eléggé ritka. 1,5 óra már elég, ha 4-5 órás átszállást nézel akkor halálra unod magad a reptéren.
2014. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, egyben akarom megvenni a jegyet. köszönöm a hasznos válaszokat!
2014. okt. 11. 18:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Sokszor szálltam már át Hongkongban.

Nagy a reptér, de annyira nem vészes az átszállás. Mondjuk a kézidet átnézik mégegyszer, szóval ha hosszú sor van, akkor gond lehet. Én bevállalnám, a Cathay idén a világ legjobb légitársasága volt, nem hiszem, hogy lenne nagy késés ha meg igen átraknak egy másikra (ha egyben veszed meg). No para :)

2014. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a Cathay-al fog repülni? Én nem vállalnám be, nagy reptér, rengetegen vannak. Ha lekésed, nem is biztos, hogy aznap tovább tudsz menni.
2014. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!