Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A reptereken az ellenőrzőkapuk...

A reptereken az ellenőrzőkapuknál mindig levetetik a cipőt ha pl. fém csatt van rajta?

Figyelt kérdés
Vagy van más megoldás is?

2014. okt. 12. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha besípolsz levetetik. Legutóbb én is így jártam, még jó, hogy a seggembe nem nyúlt fel a srác. És undorító módon mindenki előtt, itt Budapesten nem állítanak sehová félre.
2014. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
ha besípolsz, levetetik, akármilyen cipőd, csizmád is van. ha sokáig tart visszahúzni, leszeded a szalagról a cuccodat, félrevonulsz, és ott húzod fel hogy ne okozz torlódást. nem értem ebben mi a probléma. rutinos repülő vagyok, láttam már sok mindent
2014. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
magassarkú, boka fölé érő cipő, csizma, bakancs esetén le kell venni, nem értem ez miért olyan nehéz, menjél sportcipőben, azt nem kell lehúzni
2014. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Már előre szólnak, hogy vedd le. Főleg ha csizma. Kis nyári papucsokat nem szoktak, meg azt hiszem egyszer a sportcipőt sem vetették le, de ha olyan, amiben fém van, azt tuti levetetik. Ráadásul Bp-en még a nem létező fém is sípol.
2014. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" És undorító módon mindenki előtt, itt Budapesten nem állítanak sehová félre."


Máshol sem állítanak félre nem csak Budapesten, mégis mit gondoltál? Ez csak egy gyors rutin vizsgálat.



A kapu pedig nem csak fém esetén sípol hanem véletlenszerűen is néha! Ez a normál működés és külföldön is így van. (hogy miért azt nem tudom, talán azért, hogy aki rosszban sántikál de fém nélkül annak is legyen esélye lebukni!)

2014. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én idáig ahová repültem mindenhol volt egy fakk, hová félreállították az embert, és nem mindenki szeme láttára. Még Hamburgban is van ilyen, ami nem egy túlzottan nagy reptér.
2014. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös ez valóban így van, nemcsak akkor sípol, ha fém van nálad, hanem szúrópróbaszerűen is kb minden 10. ember besípol
2014. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Budapesten is van szoba ahova félreállíthatják az embert. Na de akit oda félreállítanak azt már általában komolyabb indokkal teszik. :) Egy kis rutin motozás ami kb. minden 10. embernél előfordul amiatt felesleges félrevinni bárkit is. Egyáltalán nem megalázó, mivel tényleg nem egy-két emberrel csinálják, úgyhogy semmi különös nincs ebben, a többi utazó sem lepődik meg ha valakit motoznak a reptéren. Nőt csak női biztonsági őr, férfit csak férfi motoz, szóval semmi ciki nincs az egészben.
2014. okt. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Velem a nagyon magas platformos cipőt is levetetik.
2014. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is mindig levetetik a cipőt, pedig fém sincs benne. De csak Budapesten csinálják ezt, Finnországban nincs ilyen, még egyszer se fordult ott elő velem, h levetessék a cipőt.
2015. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!