Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Emberek miért félnek a repülér...

Emberek miért félnek a repülértől?

Figyelt kérdés
Én ezt egyszerűen nem értem pilóta szeretnék lenni és az egész család itt fél tőle én meg nem. És az emberek miért félnek a repüléstől? Aki a repüléstől fél az fél az autózástól meg a hajózástól is?

#repülés #hajózás #autózás #repüléstől való félés
2014. nov. 16. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ösztönösen, mert nem a természetes közege az embernek. Tegyél ki egy pontyot a partra, vagy vágj be egy macskát a tóba, valószínűleg egyből pánikrohamot kapnak.
2014. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, mert nem természetes számunkra a légi közlekedés. Tudod, minek másztunk le anno a fáról, ha most meg a madarak között akarunk repkedni? :)


De engem is mindig lenyűgözött a dolog. Minden vágyam, hogy egyszer léghajóval utazhassak. Olyan elegánsan, magasztosan kúszik a levegőben, mint valami nagy, égi bálna.

2014. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor viszont az autózás sem természetes
2014. nov. 16. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Autózás közben azért talajközelben vagy.
2014. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Amióta feltalálták a kereket, már hozzászoktunk. Autóval pedig a talajon szokás közlekedni, és nincs az a félsz az emberben, hogy esetleg lezuhanunk. Szárazföldre termettünk, nem a vízbe és nem a levegőbe.
2014. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Sokszor tudatlanság, butaság áll a háttérben. Röhej, mikor valaki azt hiszi hogy autóban biztonságosabb. Volt aki azzal érvelt, hogy autóban azért biztonságosabb mert azt ő irányítja és nem egy profi pilóta. :-D
2014. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Arnold901005 válasza:

Igen, ahogy a többiek leírták: nem mindennapi dolog, hogy a levegőben közlekedünk, szokatlan, valamint azt gondolják, hogy biztos lezuhan a gép. Pedig ha utánanéz az ember, sok mindenre rájöhet, hogy mitől repül és marad fent a gép.

Én is pilóta szeretnék lenni. :-D ...és nálunk is mindenki fél, csak én nem.

2014. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Milyen az egészségi állapotod? Mert ha nem kifogástalan, akkor bajosan leszel az. Most csinálom, borzasztó kemény. Már bekerülni is csak 10-15 fő szokott. Bár kérdés, te hol szeretnéd.
2014. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, mi lett végül?

Egyébként múltkor a repülőn a barlangászok jutottak eszembe, pont a magasságról.

2014. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!