Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Igaz, hogy a repülőtereken...

Igaz, hogy a repülőtereken annyi minden értéket otthagynak az emberek? Ezeket aki megtalálja elhozhatja?

Figyelt kérdés

Hallottam ilyeneket, repülőtereken nagyon sok mindent lehet találni, értékes dolgokat is. Pl, hogy nagyon gyakori, hogy valami(k) már nem fér(nek) be a megadott "keretbe" és ezért inkább otthagyják a reptéren, minthogy még fizessenek pluszba, hogy többmindent vihessenek. Ez igaz?

És ezeket aki megtalálja, az az övé, és elviheti? Vagy mi lesz ezekkel?



2013. szept. 1. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
igen, igaz.
2013. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Erről nem hallottam, pedig több reptéren jártam már, nemcsak Európában. Azért értékes holmikat nem hagynak csak úgy ott, vagy kifizetik, vagy hazaküldik egy családtaggal, vagy kicserélik a bőröndben olyanra, ami értéktelenebb (tehát nem a nercbundát hagynám a reptéren, hanem a törölközőket és a köntöst).

Tehát aranyórára meg laptopra ne számíts.


Ami viszont tuti, hogy többen laknak reptereken, a malagain az ottani alkalmazott azt mondta, hogy kb 20-30 ember él, van aki már 1-2 éve.

2013. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Állandó utazó vagyok a reptereken.(rendszeresen repülők a munkám miatt)

Én azt tapasztalom szinte mindenhol, hogy ha többletsúly van, és nem akarnak + fizetni rá, akkor a kikísért családtagok viszik vissza a holmit. Amit otthagynak az olyan amit kár elhozni. Fél üveg üdítő.. félig használt tusfürdők stb.. (mert még mindig van aki nem képes felfogni hogy kézipoggyászba folyadék nem mehet)

De semmi értékes dolgot nem fogsz találni, mert olyat nem hagynak ott.

Amit meg a kézipoggyász ellenőrzésnél esik ki azt meg a vámosok azonnal kukába dobják.. Ahhoz nem lehet hozzáférni.

2013. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem úgy működik, mint amit a Discoveryn látsz a Csomagcsatákba, hogy elárverezik a reptereken hagyott több ezer dollár értékű csomagokat... bennük arányékszerekkel, régiségekkel, meg stb... ilyen nem létezik.
2013. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes kimenni kicsit körülnézni?
2013. szept. 1. 17:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A várótermek környékén nem, mert egyrészt nincsenek otthagyott holmik, ráadásul erre figyelnek is a biztonságiak (elhagyott csomag), nehogy valami robbanószerkezet legyen.
2013. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És esetleg bárhol máshol?
2013. szept. 1. 17:49
 8/16 anonim ***** válasza:

Reptereken a váróteremeben tuti nem fogsz értékeket találni, mert senki nem hagyja ott.. Ami a tévében megy az nagy átverés.. (na persze mert mindig ugyanazok a szereplők találnak aranyat, gyémántot)

Nem tudok olyan helyet ahová érdemes menni hogy értékeket találj... Talán a vonat takarítás... Többször hagynak a vonatot értékeket mint a reptereken..

2013. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tengerparton lakom, itt esténként rendszeresen látok emberkéket fémkeresővel, ahogy végigmennek a parton. Nem tudom, mennyire éri meg nekik, egyszer-egyszer találhatnak valami láncot vagy ilyesmit, de nem hiszem, hogy ebből élnének meg.


Reptérre meg ha odaállítasz csak körbejárni, csomagoknál nézelődni, akkor pillanatok alatt a földre teperve találhatod magad egy rakás géppisztolyos őr között, mert ott fokozottabb az ellenőrzés.

2013. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Vonattakarítás? Erről még nem hallottam, arra csak úgy lehet jelentkezni? Nem fix emberek vannak rá?
2013. szept. 1. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!