Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Skyscanner-->Bravofly repjegye...

Skyscanner-->Bravofly repjegyet vettem (Lufthansa tarsasaghoz). Karacsony elott/utan utazom. Mikor kapom meg neten a beszallokartyat/repulojegyet?

Figyelt kérdés
Alapbol is fontos lenne a dolog (nyilvan:D), meg az is erdekelne, hogy milyen helyen fogok ulni...

2014. nov. 18. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor kapom - nem kapod, azt neked kell kerni.

Indulas elott 1 het / 24 ora, legitarsasag fuggo. Ha tengerentulra mesz a Luftinal 24 ora (marmint utazas elott 24 oraval lehet becsekkolni es nyomtatni (boarding pass).

A weboldalukrol tudod kinyomtatni a besz.kartyat es ulohelyet foglalni (lehet hogy penzert, lehet hogy ingyen).

Vagy felhivod oket telefonon es megkerdezed!

Ha nem csinalsz semmit, akkor a repteren kell majd kinyomtatnod (vagy a pultos neni nyomtatja neked) de a jobb ulohelyek mar valszeg mind foglaltak lesznek, vagyis nem lesz nagy valasztek.


Seatguru.com megmutatja hogyan helyzekednek el a szekek az egyes gepeken igy ezen tudas birtokaban felvertezve tudod hivni a Lufti irodat.

2014. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszod, hasznos volt :)
2014. nov. 19. 15:22
 3/5 A kérdező kommentje:
eddig csak AirFrance-szal volt tapasztalatom, ott akkor a hivatalos oldalukon is vettem a jegyemet, egybol a visszaigazolo emailben megkaptam, hogy hol fogok ulni. Most viszont, ahogy olvasgattam, elvileg 24 oraval elotte van a check-in, es akkor valasztok ulohelyet is. Amugy Franciaorszagbol tartok hazafele :) De ezt a Seatguru oldalt nem ismertem, koszonom :)
2014. nov. 19. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen.


No, ulohelyet elobb is lehet valasztani. Hivd fel oket az a biztos es kerd, hogy valasszanak mar most helyet neked. Vagyis elobb a seatgurun nezd meg melyek a jo helyek es beszelj az emberkevel. Ha kedveskedsz meg lecci-lecci-zel neki, akkor lehet hogy mar most megadja az ulohelyed. Tobb hatalmuk van nekik, mint az ember gondolna.

En mindig eloadom a hattyu halalat, hogy miert kell itt vagy ott ulnom es altalaban segitenek. Marmint csak akkor hivom oket, ha a weboldalas ules valasztas nem mukodik.


Sok sikert es jo utazast :)

2014. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okes, az lesz, koszi a tippet ! :) Bar igazabol kicsike vagyok, csak az ablak melletti ules a fontos, az viszont nagyon :)
2014. nov. 19. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!