Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kinyomtattam a beszállókártyám...

Kinyomtattam a beszállókártyámat, de elvesztettem a személyi igazolványomat, viszont van ideiglenes. Újra kell nyomtatnom a beszállókártyát annak a számával?

Figyelt kérdés
Csak mert a beszállókátyán nincs a személyim száma.
2014. szept. 19. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor mit akarsz újra nyomtatni, ha nincs is rajta??? Nem kell amúgy. Olyan személyi v útlevél kell, amin ugyanaz a név szerepel, mint a beszállókártyán.
2014. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ugye vonalkód van, azon belül gondolom több mindent látnak, mint én a papíron.

De ha nem kell, akkor örülök neki, így is elég bonyolult az egész így az utolsó pillanatban ideiglenes személyit csináltatni stb.

2014. szept. 19. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne újranyomtatni? Nincs rajta az igazolványszám, te is írtad...
2014. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kell... Utazni útlevéllel is lehet pl.
2014. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hát ugye vonalkód van, azon belül gondolom több mindent látnak, mint én a papíron. "


Nem. A vonalkódban nagyon kevés adat van. Igazából semmivel se több, mint ami vonalkód nélkül is rajta van: utas neve, honnan-hova repül, sorszám.. kb ennyi, semmi extra.

2014. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!