Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Isztambulba utazom januárban....

Isztambulba utazom januárban. Ugyebár oda kell az útlevél. Vízum kell? Hol kell igényelni? Vagy ott tudod kiváltani. Avagy megváltani (pénzzel) a helyszínen?

Figyelt kérdés
Itt is 6 hónapig érvényesnek kell lennie az útlevélnek visszautazás után ?

2014. nov. 21. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

150 napig


Itt hivatalos infót olvashatsz:

[link]

2014. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell vízum. Olvasd el a konzuli szolgálat jelentését.
2014. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
İgen az utlevelnek 6 honapıg ervenyesnek kell lennıe de vızum a Magyaroknak megszünt ıden februartol ugyanakkor a turısta cellal valo latogatas tovabbra ıs a jogszabalyban elöırt 90 napra jogosıt fel egyben vagy több beutazassal fel even azaz 180 napos ıdötartamon belül.
2014. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a konkrét linket és a hasznos hozzászólásokat is.

Épp a linket olvasom. :)

2014. nov. 23. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Selam


2014 februarjatol nem kell vızumot vasarolnod.Addıg ez ugy zajlott hogy a hataron kellett megvennı es ez egy kıs matrıca volt amıt beleragasztottak az utlevelbe.90 napos tartozkodasra jogosıt egyben vagy több utazassal fel even azaz 180 napon belül.Magyaroknak ez mar nem kell februar ota de maga a szabalyok nem valtoztak ugyanugy a 90 napos tartozkodas a mervado.Azt nem tudom mert azota nem jöttem es mentem hogy magat a kıs matrıcat beleragasztjak e de a lenyeg fızetnı erte mar nem kell. Amugy ha jol emlekszem 15 Euroba került vagy lehetett volna fızetnı dollarban ıs akkor 20 lett volna. De az utlevelnek ıgen 6 honapıg kell ervenyesnek lenıe a tervezett hazautazasod datumat követöen. Jo utazast neked gyönyörü szeporszagba erkezel nekem ez az orszag a szerelmem :) Istanbulba mesz akkor ha turısta vagy egy dolgot mındenkeppen nezz meg a Yerebatan Sarayı-t a vıztarozot mas neven Elsüllyedt Palota földöntulı elmeny nezz utana a Google-n ott van közel a Topkapıhoz ,Istanbul Sultanahmet reszen,gyönyörüsegesen meseszep..Szep napot neked.

2014. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Haszon köszönöm, a szuper hasznos hozzászólást.

Külön köszönöm az látnivalóról szóló hozzászólást, nem hagyom ki.

Amikor már nincs olyan hideg, kb márciustól tervezem az indulást, az már talán olyan nagyon hideg.


Amit írtál, nem hagyom ki.

Egy baráti társasággal megyek, abból 1 személy már kb 31-szer utazott ki és olyan örömmel és csodálattal beszél róla, ahogy kb a Te leírásodból is kivettem. :)

Ő is imádja, nem véletlenül volt 31-szer már. :)

2014. dec. 7. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!