Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor éri meg Wizzair Discount...

Mikor éri meg Wizzair Discount-ba belefektetni?

Figyelt kérdés
9900ft azt hiszem 1 évre és kedvezményt jelent ugye a repülőjegyekből.. Olaszországban fogok tanulni és gyakran szeretnék hazajárni de nem tudom hogy mennyire érdemes belefektetni egy ilyen "kártyába" vagy ehhez a wizzair doscount-ba. Van valakinek?
2015. jan. 9. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már 2-3 jegynél megtérül, szóval ha ennél többet veszel, akkor megéri.
2015. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen repülsz, akkor megéri. Én havonta 2x repülök a Luton-Budapest útvonalon, így évente 24 utam van minimum, így megéri nekem.
2015. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 9900 Ft-ba kerül, és utanként 2900 Ft kedvezményt biztosít, egyszerű kiszámolni, hogy akkor éri meg, ha 1 éven belül legalább négyszer utazol (ez lehet akár 2 oda-vissza út is) Wizzair-rel.
2015. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Kicsit pontosítanék, ugyanis a kedvezmény mértéke 2900 Ft/út/fő, 5990 Ft feletti jegyek esetében, ez alatt lehet kevesebb is. A csomagból is 1450 Ft kedvezményed lesz.

Kétféle tagság létezik, az egyik, a standard tagság, 9900 Ft és két főre veheted igénybe a kedvezményt, a másik, a csoportos tagság 15990 Ft, ezzel viszont 6 ember is utazhat olcsóbban.


A másik lehetőség, hogy bemész egy Erste bankba és nyitsz magadnak egy számlát, amihez kérsz egy Witt BETÉTI kártyát. Ők ezt nem reklámozzák, minden áron a hitelkártyát fogják erőltetni, de ne foglalkozz vele, ragaszkodj a betéti kártyához. Amíg ez a kártyád van, ingyenes a sztenderd tagság.

A kártyával kapsz 10.000 pontot, amit levásárolhatsz repülőjegyre, ráadásul 4%-ot visszakapsz minden jegy árából pontokban, amit ezzel fizetsz ki és minden vásárlásod után kapsz 2%-ot. Igaz ez a villanyszámlára is, amit kártyával fizetsz, tehát ha ügyesen összeszeded a családban az összes olyan számlát, amit lehet kártyával fizetni, lehet, hogy teljesen ingyen lesznek az útjaid, ahogy nekem.

A kártya éves díja és a bankszámla havi díja persze költség, de összességében ez éri meg legjobban.

2015. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Witt=Wizz
2015. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy utolsó mondja, Erste BETÉTI kártya :) Két éve az van nekem, nagyon olcsón utazok sokfelé WizzAirrel a gyüjtött pontoknak hála.
2015. jan. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!