Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire veszik komolyan a...

Mennyire veszik komolyan a mérethatárokat a kézipoggyásznál? Ryanair-rel utazom. Róluk olvastam olyat, hogy 1 cm eltérés miatt is fel kellett adni a kézipoggyászt 50 Euróért. Sajnos az én bőröndöm is 1-1,5 cm-rel magasabb mint 20 cm.

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha olvastad,hogy ez van,mi a kérdés?igen ez van.

a méretbe a fül is beleszámít,ha olyan fajta esetleg,próbáld betuszkolni.vagy a kerekeket leszedni,ha kerekes

2015. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Repülőutaknál mindig halálosan komolyan vesznek mindent.
2015. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem méregetnek, hanem van egy fémkeret, amibe bele kell tudni tenni. Ha keményfalú bőrönd, esélytelen.
2015. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Valoban van egy fem allvany, es abba beleteszik, ha okes akkor, mehetsz..De valoban nagyon figyelj a meretekre, mert bizony komolyan veszik.
2015. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszadóknak. Sajnos úgy látom, esélytelen. Másik bőrönd/táska után nézek.
2015. jan. 28. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, azóta már repültél :)

Egyébként szerintem reptér vagyis inkább személyzetfüggõ.Rengetegszer repültem Ryanairral, Ferihegyen a kutya se nézte, csak azokat szúrták ki, amik már ránézésre esélytelenem voltak, de még ott is próbálták mindenhogy beletuszkolni abba a keretbe /volt akié belement, de alig jött ki - na olyankor mi van? :)/

2015. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, véletlenül mellényomtam.

Szóval itthonról könnyû volt felvinni a nagyobb koffert, de Birminghamben, Londonban és Paphoson például képesek voltak az egész repülõvel berakatni a keretbe, még a kis kézitáskákat is, és nem vacakoltak, ha egy picit kilógott, már perkálhattál is.

Valószínûleg nagyban függ az intézõ hangulati állapotától is.Persze ha 2 x akkora a poggyászod, azt bárhol félrerakják, mert nem fér el, és valószínûleg nehéz is.Amúgy a súlyt eddig sehol nem mérték.

2015. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!