Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél a második ( kisebb)...

Ryanairnél a második ( kisebb) kézipoggyászra vonatkozik bármilyen súlykorlátozás, és ha igen mennyi a maximum súlykorlát?

Figyelt kérdés

Soha nem repütem még Ryanairrel. Láttam, hogy egy ideje már 2 poggyász vihető fel a gépre,amelyből a nagyobb maximum 10kg lehet, a kisebbre viszont sehol nincs megadva súlykorlátozás.

A kisebb táskámba egy hordozható nyomtatót szeretnék betenni, illetve töltőket( telefon, laptop)ami viszont lehet, hogy további4-5 kiló lesz, ebből lehet probléma?

Válaszotokat előre is köszönöm.



#Ryanair #kézipoggyász #súykorlátozás
2015. jan. 3. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A 2 kézipoggyász nem azt jelenti, hogy 2 több kilós kis táskát felvihetsz.

A kézipoggyász 10 kilós lehet, a másik meg maximum a ridikülöd, vagy laptoptáska.

2015. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a ridikülöm meg a laptoptáskám vihetem üresen? Az nagy business...a pénztárcám fél kilónál kezdődik, beleteszek 1 csomag zsebkendőt, vizet meg egy könyvet és körülbeül 3 kiló. Nem teljesen mind1 hogy egy 2 kilós kompakt nyomtató, vagy a fent felsorolt tárgyak vannak benne?
2015. jan. 3. 01:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Laptoptáskába teheted a laptopodat. Ha nincs akkor nem kötelező a laptoptáska. A ridikülbe az ember az iratait, pénzét és egyéb apró dolgokat pakol. Régen ezeket be kellett tenned a kézipoggyászba így már ezek is foglalták a helyet. Most megkönnyítették, hogy ezek külön is mehetnek mint második kézipoggyász.

Nem kiakadni kell ezen, hanem örülni, hogy van ilyen lehetőség is.

2015. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát vihetem a nyomtatót, köszi:)

A kis táskám kisebb,mint 1 laptoptáska és a laptopom nehezebb,mint a nyomtató...Tehát ha egy 35 cm x 20 cm x 20 cm-es laptoptáskát felvihetek laptoppal együtt akkor egy kb 25x20x 10cm- es női kézitáskát is felvihetek benne egy 2kgos nyomtatóval( a laptopom önmagában 2,8 kg), nemde?:)

2015. jan. 3. 01:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Na megnéztem neked.

Ryanair járat kézipoggyász szabályai:


"Max. 10 kg súlyú, 55 cm x 40 cm x 20 cm méretű kézipoggyász és egy, maximum 35 cm x 20 cm x 20 cm méretű kis táska vihető a fedélzetre utasonként*."


A nyomtatódat vagy beteszed a 10 kilós kézipoggyászba, vagy ha befér a 35 cm X 20 cm X 20 cm csomagba akkor abba teszed.

2015. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!