Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Életemben nem repültem még....

Gaborv61 kérdése:

Életemben nem repültem még. Bécsből megyek Mexico City-be Párizsi átszállással. Van a tranziton belül dohányzási lehetőség, amig várom, hogy a másik gépem tovább induljon? Esetleg valakinek szemelyes élménye az úttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 21:27
 1/3 demonlord90 ***** válasza:
Létezik a CdG reptéren (párizs) 1-2 db kb 3x3x2 köbméteres műanyagkabin, ahova 15-20 ember zsúfolódik be dohányozni. Megfulladsz, mielőtt elszívnál egy szállal.
2015. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 éve jártam arra? Szép volt az a 17 nap.

A repülő? Mit mondjak, voltam hosszú utakon, de egy trappban a 12 óra húzós, de lélekben készül rá az ember, várja az élményeket...

Amikor csendesebb volt inkább álldogáltam, minden elfogadható lehetőséget megragadtam egy kis ténfergésre.

Azért nem kell tartani tőle. Jó utat!

2015. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon rendesek vagytok!

Remélem beférek abba a kabinba mert utána 12 oran keresztül semmi cigi.

Viszek azért telefonon egy csomó filmet amit tudok nézni magyarul fülessel:)

2015. jan. 27. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!