Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair: repülőjegy foglalása...

Wizzair: repülőjegy foglalása azonos nevű személyeknek, hogyan?

Figyelt kérdés

Wizznél szeretnék foglalni a saját regisztrációmmal egy apámmal közös utat, de mivel megegyezik a nevünk (semmilyen okmányban nem szerepel nálam az Ifj.), nem engedi magam mellé felvenni. Vajon van erre valami megszokott módszer? Számozás vagy valamilyen jelölése az ifjabb/idősebbnek, amit nem kell az okmánnyal összeegyeztetniük ellenőrzésnél?


Többen utaznánk, tehát kedvezményes, klubos foglalás lenne, ezért lenne fontos, hogy egyben legyen lefoglalva mindenkié.


Az ügyfélszolgálat hiába 0690-es, kapásból foglaltat jelez.


Előre is köszönöm.



2015. febr. 8. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem este hivd az ugyfelszolgalatot. Nekem felvettek anno, mikor hivtam.
2015. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld ki a foglalást mobilalkalmazáson keresztül, az előbb kipróbáltam, az tovább enged egészen a fizetésig azonos nevekkel is.
2015. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerem a problémát. Megoldás hogy picit legyen eltérő a név. Pl ifj és id. Vagy csak egy betű különbség is elég: Kovacs Gabor és Kovacs Gabon.


Emelt díjas számot én emiatt tuti nem hívok.


Régen intéztem ilyet velük, de akkor még szóba álltak a normál számon is.

2015. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A mobilalkalmazás valóban továbbenged, én is meg akartam vele probálni, de fizetésnél már ugyanúgy jelzi, hogy sikertelen a nevek egyezése miatt.


Az ifj., id., egybetűs elírással meg nem igazán mernék próbálkozni, mert gondolom ott már embere válogatja, hogy továbbenged, vagy sem. Nem a reptéren szeretnék koppanni, hogy ezt még gyorsban át kell íratni x ezer forintért, de köszönöm a tippet.


Ha sikerül valami biztos infót szereznem, megosztom majd itt is, addig is lehet végül két részben foglalok.

2015. febr. 10. 00:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem voltam világos...


Így kell csinálni ahogy leirtam. Ha te ehelyett inkább külön veszed hát tedd.


Wizzairt hívtam emiatt, ők mondták ezt. Csak akkor még volt nem emelt díjas számuk.

2015. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Nem a reptéren szeretnék koppanni, hogy ezt még gyorsban át kell íratni x ezer forintért, de köszönöm a tippet."


Szóval én nem tippelgettem hanem a megoldást írtam. 3 karakterig csak gépelési hiba, azaz elírás kategória. Ezért soha nem kell fizetni. De arra pont elég, hogy foglaláskor tovább engedjen.

2015. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és mellesleg ha mindenképpen emelt díjas számot akarsz hívni akkor csináld meg egy betű eltéréssel aztán hívd őket, hogy javítsák a hibát. És akkor végül egyforma teljesen helyes név lesz. Ők anno ezt javasolták de akkor volt még nem emelt díjas számuk.

De ha nem hívod őket akkor sincs semmi, mert egy karakter eltérés (sőt, akár 3) nem számít.


Vagy ha van benne ékezet, akkor egyiket írd úgy hogy pl Kovacs a másik pedig Kovaacs. Mindkettő helyes ékezettelenítése az eredeti szónak. Mégse ugyanaz. Vagy pl Éva=Eeva=Éva.

2015. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már tiszta, kicsit összefolytak a dolgok már, amikor olvastam.
2015. febr. 11. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!