Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Létezik olyan repjegy kereső...

Létezik olyan repjegy kereső oldal, ahol meg lehet adni hogy hol szeretnék átszállni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
momondo.com. Ird be hová utazol, majd a kiadott eredmények mellett kiválaszthatod hol szeretnél átszállni.
2015. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen oldal van. Bár hogy őszinte legyek, az emberek árra hajtanak, a legolcsóbb útvonalra.

Vagy legrövidebb útra.

2015. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fura lehet, de én átszálló hely alapján döntök, mivel ha egy reptér bonyolult és nagy számomra, akkor azt elkerülöm
2015. febr. 27. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
En a pelikanon szoktam, ott felsorolja az adott datumhoz tartozo osszes jaratot, kivalaszthatod merre akarsz indulni.
2015. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

> fura lehet, de én átszálló hely alapján döntök, mivel ha egy reptér bonyolult és nagy számomra, akkor azt elkerülöm


Te teljesen hülye vagy, sok tízezer forintot bukni egy ilyen baromság miatt? Egyébként az ITA Matrix-on ezt és minden mást amit el tudsz képzelni be tudsz állítani utána pedig a Hipmunkon le tudod foglalni a keresés eredményét.

2015. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!