Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Amerikába szeretnék küldeni...

Amerikába szeretnék küldeni az ismerősömnek édességeket. Rokon utazik ki, vele küldeném, poggyászában vinné. Elveszik a repülőtéren, vagy küldhetem?

Figyelt kérdés
Nem nagy mennyiség, épp csak kóstoló! Ruhák mellett elférne..
2015. márc. 6. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Elviszik, de csak a bontatlan bolti csomagolásút. A házi süti jó eséllyel a kukában végzi, de megpróbálni lehet azt is.
2015. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kinder tojást azért ne, mert pénzbüntetés jár érte.
2015. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kindertojást ne küldj, mert az az USA-ban be van tiltva:)
2015. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ezek magyar édességek lennének. Pl. negró, tibi csoki, ilyesmi.

tényleg be van tiltva a kinder tojás?? :-)

2015. márc. 6. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]



Olvasd el : bread, cookies...candy,chocolate --- ezek szerint be tudod hozni, de be kell vallani, akkor szokott problema lenni ha a kutya (ott szokott lenni poggyasz felvetelnel, peldaul New Yorki JFK-nal) kiszagolgatja a teli szalamis szendvicsedet amit repulogeprol hoztal, velem mar elofordult.

2015. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

itt elek, rendszeresen repulok, jonnek ismerosok, rokonok, mindent hoznak, ami nem allati eredetu vagy friss termes.

Allati eredetu termeket: szalamit, kolbaszt, szalonnat, turot stb TILOS!!!

Friss termes: alma, banan, narancs, paprika, paradicsom stb TILOS!!!

Ezt a repteren elveszik es kidobjak.

Nalam volt egy banan amit meg a gepen megettem, a heja meg a szatyorban maradt. A kis bloki odajott es leult a szatyor melle. A tiszt atvizsgalta, kidobatta velem a hejat es mehettem tovabb.


Hoztam a check-in borondben turorudit, gesztenye puret, dios/makos beiglit, zizit, pilota kekszet, piros paprikat, eros pistat, stb. Ezekkel soha nem volt semmi gond. Amikor nagy mennyisegu (kb. 10 darab) gesztenyepuret hoztam, kinyitottak a borondot, megneztek es tovabb engedtek.


Kuldhetsz hazi sutit is nyugodtan.


(ha rudit vagy puret kuldesz, azt vasarlas utan azonnal tedd a fagyasztoba es csak reggel, az indulas napjan csomagold a borondbe sok papir koze (ahogy olvad parasodni fog es vizes lesz) es a vegen nylon zacsiba. Amikor a cucc az USAba er, azonnal be a fagyasztoba es honapokig elall. En meg tavaly husvetkor is ettem abbol a rudi adagbol, amit karacsonykor hoztak ;)

2015. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!