Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen lehetőségek vannak erre?

Milyen lehetőségek vannak erre?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy átszállással Utaznék Ázsiából Budapestre és vissza, az egyik átszállás pedig Frankfurt, ahol egy barátnőm él, és szívesen eltöltenék ott pár napot. Csak úgy lehetséges ezt megoldani, hogy külön repjegyet veszek, vagy létezik olyan, hogy "hosszú átszállás" lenne, vagy valami ilyesmi? Csak hogy ne külön kelljen megvenni a jegyet, mert ugye úgy sokkal drágább, meg egyébként is ott szállok át, kimennék mondjuk 3 napra? :-D Hülyén hangzik így, de hátha...

2015. márc. 13. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Én még nem repültem átszállással, de nem látom hogy miért lenne olcsóbb.


Ha a MÁVnál kérsz vonatra jegyet Tiszavasváriból Budapestre, akkor ad egy jegyet Debrecenig, ahol átszállsz a köv ICre, és ugyanannyiba kerül, mintha vennél egy jegyet Debrecenig, és onnan meg egy másik jegyet Pestig.


Szerintem ez a repülőkkel is így működik.

2015. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Az elsőt bátran ignoráld, életében nem vett még repülőjegyet.


Ezt stopover-nek hívják és általában a légitársaságnak nincs gondja vele és nem lesz drágább. Próbálkozz online multicity-ként vásárolni, ha nem megy, hívd fel őket és diktáld be hogy A városból B városba X-én B városból C-be Y-án C-ből A-ba Z napon.

2015. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Az első havonta 2-szer 3-szor repül, és pontosan azt írta amit te, paraszt.
2015. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Speciel nem vagyok földműves de



> Ha a MÁVnál kérsz vonatra jegyet Tiszavasváriból Budapestre, akkor ad egy jegyet Debrecenig, ahol átszállsz a köv ICre, és ugyanannyiba kerül, mintha vennél egy jegyet Debrecenig, és onnan meg egy másik jegyet Pestig.


Na ez az ami nagyon nem így működik. Ha veszel két repülőjegyet, egy Budapest-London meg egy London-New York jegyet az sokkal drágább lesz mint egy Budapest-London-New York jegy. Ezért kell ügyesen foglalni egy jegyet. Érthető amit így faluról próbálok mondani?

2015. márc. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" Én még nem repültem átszállással,

de nem látom hogy miért lenne

olcsóbb."


Mert ez nem a MÁV!!!

Jóval olcsóbb, hidd el.

2015. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!