Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairrel repülök Lisszabonbó...

Mokoko kérdése:

Wizzairrel repülök Lisszabonból Budapestre és csak reptéri utasfelvétel van és ilyenkor nem kell megadni az útlevél számát?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell semmit megadni. Rákattintasz csak az utasfelvételre, és már nyomtathatod is a beszállókártyát. Régebben kellett annak a dokumentumnak (személyi vagy útlevél) a száma, amivel utazni fogsz, de az utóbbi két évben már nem kérték.
2015. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam. Mert azt nem találom hogy hol tudom azt kinyomtatni. Sehol nem találok arra utalo linket sem.
2015. ápr. 23. 19:57
 3/9 A kérdező kommentje:

ezt az üzenetet kapom vissza:

E reptér esetében nem érhető el az online utasfelvétel

2015. ápr. 23. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet a neten csekkolni, majd helyben kell a reptéren, mint ahogyan régen. Természetesen ilyenkor ingyenes, nem kell fizetni érte.
2015. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

" Mert azt

nem találom hogy hol tudom azt

kinyomtatni. Sehol nem találok arra

utalo linket sem."


Te irtad, hogy reptéri utasfelvétel van. Akkor hogy akarsz beszállókártyát nyomtatni otthon?

2015. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Reptéri utasfelvétel a "régi" rendszer. Elmész a reptérre, jegyedet és útleveledet készen tartva beállsz abba a sorba, ahol ki van írva "Budapest", ott átveszik a feladandó csomagodat és átadják a beszállókártyádat (rajta az ülésed számával). Azzal mész a biztonsági ellenőrzésre és a felszállási kapuhoz. Jó utat.
2015. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

na most tűnök teljesen hülyének.

"Elmész a reptérre, jegyedet és útleveledet készen tartva beállsz abba a sorba, "

Hol találom meg a jegyemet? mert eddig csak számlát kaptam róla hogy megvettem a jegyeket. S telefonon sem enged semmit.

2015. ápr. 28. 09:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen jegy, csak a visszaigazoló kód és az útleveled/személyid. Az előbbit amúgy nem szokták kérni, mert a személyi adataid alapján találnak meg a rendszerben, de jó ha nálad van kavarodás esetére. Legegyszerűbb kinyomtatni a visszaigazolást, amit emailben küldtek a vásárlás után, azon rajta van a kód.
2015. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2015. ápr. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!