Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fóbiás vagyok, bezártságtól...

Pamus kérdése:

Fóbiás vagyok, bezártságtól rosszul leszek. Hogy birhatnék ki egy repülőutat Spanyolországba?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Orvos biztos tud adni rá valamit, ami ellazít a repülőútra...

Autóval hogy utazol, vagy buszon? Én leginkább buszra tudnám a repülőt hasonlítani...

2015. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Autóval csak az első ülésen, buszon csak ajtó közelében, de ha sokan vannak, le kell szállnom. És hát ez ugye repülőn...????
2015. máj. 7. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen egészségügyi problémáid vannak, mondjál nemet.

Menj ki a szomszéd tóhoz, pecázz, pasizz, vagy csajozz ott.

Bár én a helyedben elképzelném Barcelonát, vagy Malagát, mert mindkettő hihetetlenül szép. Nézegetnék róluk képeket, elgondolnám, hogy ott vagyok.

Aztán lehet kiderülne, nem is vagy annyira fóbiás...

2015. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Repülés előtt dobj be egy konyakot. Meglátod, te leszel a nagy viccmesélő...
2015. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az utazás egy élmény. Ha neked nem az akkor ne menj, mert nem érzed majd jól magad. Te ismered a saját helyzeted, mennyire súlyos. Annyira, hogy leküzd a felelmed az eredmény erdekében es hogy új elmemyekben lehessen részed, vagy esetleg olyan súlyos, hogy le kell mondj az ilyen élményekről.


Malagan (onnan Benalmadena costa) voltam 3,5 óras volt az út anno meg Malév géppel

2015. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!