Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőgépeken van konnektor?

A repülőgépeken van konnektor?

Figyelt kérdés

Ne röhögjetek ki a kérdésért, mert még soha nem ültem repülőn....

Augusztusban megyek az USA-ba nyaralni. A repülőút nagyon hosszú lesz, ezért szeretnék majd laptopon filmet nézni, meg telón zenét hallgatni. Viszont sajna egyiknek sem bírja sokáig az akksija. Van a repülőgépeken konnektor, ahol lehet tölteni a gépet vagy a telefont???



2015. máj. 29. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Nincsen konnektor.

Egyébként lesz saját montorod, amin keresztül nézhetsz rengeteg filmet, lesznek rádiók amiket hallgatsz, és játszhatsz játékokat rajta.

Ehhez nem kell laptop.


Egyébként eretnek gondolat lesz, de például nekitámaszthatod az orrodat az ablaknak, és rácsodálkozhatsz a világra, vagy ha nyaralás, elfelejtheted egy időre a laptopodat.

Nem szeretnék észt osztani, de a nyaralás attól jó, hogy z ember elszakad korábbi dolgaitól, és világot lát.

2015. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég kevés gépen van konnektor az ülésnél, de az is gépfüggő, hogy van-e egyáltalán monitor. Éjjelre próbálom időzíteni ezeket a nagyobb repüléseket, hogy legalább legyen esélyem aludni, mert nappal egyáltalán nem megy és nekem kínszenvedés a repülés.
2015. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek: ez egy elég hosszú út lesz, 8-9 óra. Ennyi időn keresztül elég unalmas csak az ablakon kinézni, pláne hogy nagy részben valószínűleg csak felhőket, esetleg az óceánt fogom látni. Plusz az sem biztos, hogy ablak mellett lesz a helyem.
2015. máj. 29. 22:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A repulogepeken nincs olyan konnektor ahol tudnad tolteni a dolgaidat :(


De nyugi, a tengerentuli jaraton, (ami atmegy az Atlanti felett) lesz monitor minden uleshez meg taviranyito es valaszthatsz zenek kozul (klasszikus, jazz, hip-hop, stb) filmek kozul (a mostaniak amik meg a moziban is alig mennek), hircsatornak meg jatekok kozul. A taviranyito egyben a jatek joystick, lesz ilyen pac-man fele meg gyujtogetos/lepegetos jatek. Mire vegigmesz minden csatornan, kiprobalod mindegyik jatekot meg megnezel 2 filmet, vege az utnak. En tavaly nyaron a LAX - Zurich utvonalon megneztem 4 filmet ;) abbol kettot meg a mozikban is epp csak elkezdtek vetiteni. A telot meg a laptopot egyebkent meg Ferihegyen a gepbe szallas pillanataig tudod tolteni. Illetve atszallasnal is a repteren, felteve hogy nem Londonban szallsz at, mert ott mas a konnektor.


Jo utat!

2015. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szia, ha megmondod mikor es milyen tarsasaggal repulsz(pontosan datum es ido!) akkor megtudom neked mondani:)
2015. máj. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es! Több olyan géppel repültem, ahol volt konnektor, ne mondd már az ellenkezőjét!
2015. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"De nyugi, a tengerentuli jaraton, (ami atmegy az Atlanti felett) lesz monitor minden uleshez ..."


Ez a turista osztályra is igaz?

(Én is laikus vagyok, mint a kérdező.)

2015. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4-es! Több olyan géppel repültem, ahol volt konnektor, ne mondd már az ellenkezőjét! - igen, a wcben meg a konyhaban, good luck ott gornyedni egy orat, amig eleg szuflat nyomsz az elektronikaba.


Ez a turista osztályra is igaz? - LAX Zurich turistaosztalyon neztem a filmeket sajat monitoron. Odafele az elottem levo ules tamlajaban volt a monitor, visszafele nem volt elottem ules, ilyenkor a kartamlabol kellett elovarazsolni a kisasztalt es/vagy a monitort.

2015. máj. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, direkt írtam, hogy az ülésnél,vagy a szék alatt volt vagy a monitor mellett, és konnektor nem csak usb, ami általánosabb. Nem a wc-ben, nem a konyhában, nem a folyosón.
2015. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahogy keresgéltem neten, úgy látom, géptől és társaságtól is függ, hogy van-e hálózati aljzat az üléseknél.

Gugli: "electric sockets on airplanes", vagy "In-seat power"

Pl:

[link]

2015. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!