Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air-nél a banki átutalásn...

Wizz air-nél a banki átutalásnál ha nem ér oda a pénz időben és törlik a foglalást, automatikusan visszaküldik a pénzt?

Figyelt kérdés
Tehát wizzair-nél foglaltam jegyet, de úgy néz ki, törölték a foglalást. Ha nem hívom az ügyfélszolgálatot meg semmi ilyesmi, akkor automatikusan visszautalják, vagy mindenképp fel kell hívnom őket?

2015. jún. 3. 07:59
 1/7 anonim válasza:
24 órán belül el kell utalni a pénzt a megadott számlaszámra. Én már többször is foglaltam, de olyan még nem történt, hogy ne érkezett volna meg időben a pénz. Ha 24 órán belül utaltál, szerintem nem lesz probléma. DE hívd fel őket! Csak ők tudnak biztosat mondani! Jó utazást, és remélem szerencséd lesz!
2015. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de itt konkrétan az a probléma, hogy a foglalást a wizzair.com-on nem találom, tehát már törölték a foglalást minden bizonnyal. Akkor is visszautalnak, ha nem hívom öket?
2015. jún. 3. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:

" 24 órán belül el kell utalni a pénzt a

megadott számlaszámra."


Gyakorlatban ennél több időt várnak. Kb egy hét mire tényleg törlik.


De ha valoban utalsz idoben akkor is több mint egy hét mire jovairjak es aktivaljak a foglalast. Szerintem kézzel dolgozzák fel, azért ilyen lassú.


Én várnék 1-2 hetet aztán csak akkor hivnam őket, mert azert emelt dijasat nem szivesen hiv az ember.

2015. jún. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetve én emailt irnék mert az ingyenes. Igaz, valaszolni hetek mulva fognak. Ha surgos akkor emelt dijast hivd.
2015. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de engem már nem foglalkoztat, hogy meglegyen a járat, csak az, hogy a pénz visszakerüljön. Automatikus, vagy fel kell hívni őket?
2015. jún. 4. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom. Milyen soká utaltál? A foglaladi kodot beirtad az utalas közleménybe?


Szerintem irj nekik a honlapon keresztul emailt de ha surgos, akkor telefon.

2015. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még aznap foglalás után rögtön elutaltam, és mindent jól csináltam a jelek szerint.
2015. jún. 5. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!