Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair beszállókártya pdf...

Wizzair beszállókártya pdf lementését hol találom?

Figyelt kérdés
Megnyitni megtudom, de pdf-be lementeni sehol nem találom.
2015. jún. 9. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A pdf letöltés gombot kivették, de a legtöbb böngészőben ki tudod nyomtatni vagy le tudod menteni pdf-be.
2015. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egér mozgatására jobb alul feljön egy menüsor, amin van egy nyomtatónak kinéző ikon. A nyomtatónak kinéző ikonra kattintva lehet letölteni, ha beállítod, hogy egy PDF másolatot akarsz készíteni a gépedre.
2015. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom h jobb oldalt szoktak lenni ikonok ahol a nyomtatás is szerepelt (Google Chrome), de itt nincsen semmi, külön oldalon megnyitja de sehol semmi.
2015. jún. 10. 05:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyomj egy CTRL+P-t, majd a nyomtató alatt van egy módosít gomb, ott válaszd ki a mentés PDF-bet.
2015. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah végre megvan PDF-ben! Köszönöm a segítséget.
2015. jún. 10. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat kínlódtam vele (nem tudom, most ezen is spórolnak, hogy már nem jelenítik meg PDF-ben????)... Mindenesetre privát böngészési módban nem tudsz még nyomtatva menteni sem.
2015. júl. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!