Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kalapban felszállhatok a...

Kalapban felszállhatok a repülőgépre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagyon triviális kérdés...De nemsokára utazunk nyaralni Wizzairrel. Csak nagyobb méretű kézipoggyászt viszek magammal, az utastérbe felvihető fajtát. Nyár lévén szeretnék egy kisebb szalmakalapot magammal vinni, amit már nem akarnék beletömködni a poggyászomba. Ha magamon viselem becsekkoláskor, átengednek vele az ellenőrzésen? Vagy utasíthatnak arra, hogy tegyem el?


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. jún. 13. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne szállhatnál!?
2015. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De nehogy CSAK kalapban legyél!
2015. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem mert meg lehet vele fojtani a többi utastársad. Kiszednek majd a sorból és végbélmotozást hajtanak végre rajtad.
2015. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az utobbit andeszkóposan csinálják
2015. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Semmi Gond abban utazok amiben akarok legyen az magas cilinder vagy kalap mindenki saját szuvenïr dolga és joga! Én mindig egy Mexikói széles karimáju szombreróban szoktam utazni. Ezen pedig van Néhány Apache indián toll és széles szallagok amik hátulrol lelógnak. Nem volt soha gond ugyan egyszer egy mögöttem ülö utas balhézott hogy nem lát elöre a filmet amit vetitettek de ugy csinaltam hogy nem értem MIT akar és amikor a stewardess probaltalak megertettek mondtam hogy vallásoktól eredeti van és nem veszek Le semmit aztán átültették más hova az utast ilyen egyszerü
2015. nov. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!