Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha jövő év nyarán mennétek ki...

Ha jövő év nyarán mennétek ki USA-ba, akkor mikor foglalnátok le a jegyet leghamarabb? Mikor lenne a legkedvezményesebb?

Figyelt kérdés

Karácsony környékén vagy az év melyik felében a legjobb? Momondon keresem a jegyeket, ott elég egyszerűen és jó árakat találni atlant járatokra.

Kb. 1-1,5hó ott tartózkodási időről van szó.


Szerintetek?



2015. jún. 14. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem ahogy láttam 100-90 000 től olcsóbb nem nagyon van de javítsatok ki. Ha találsz a pénztárcádnak megfelelőt foglald le, persze legalább 1 hónappal hamrabb. Sokszor akkor se olcsóbb ha minél hamarabb foglalod le, pl hónapokkal előrébb.
2015. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már most elkezdeném figyelni az árak alakulását, kb. egy hónapig. Akkor már látnám az ingadozásokat, és lenne reális képem arról, hogy milyen ár számít jónak, rosszabbnak... Anno pont így csináltam, és bejött, elég jó áron sikerült foglalnom.
2015. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak arra ügyelj, hogy a vízumkérelmed mikor adod be, mert pl. most is jelentős fennakadások vannak és a követség semmiféle anyagi felelősséget nem vállal rep.jegyért, szállásért, stb.
2015. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3!


Milyen vízum? USA-ba nem kell vízum 3 hónapig. Csak ESTA kell.

2015. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majusban vettem meg a decemberi USA jegyet (6 honappal utazas elott) es fizettem $689-et. Ma (6 honapon belul vagyunk) ugyanarra a jaratra $798, vagyis 109 dolcsival dragabb.


Ha tudod, lehetoleg 6 honappal elobb vedd meg a jegyed, es keddi indulast valassz, mert olcsobb, mintha utazas elott 2-3 honappal veszed es pl. penteken vagy szombaton indulsz.


A tartozkodasi ido, hogy 1 vagy masfel honap nem oszt nem szoroz. Persze ha csak egy hetvegere jossz, az sokkal dragabb :)

2015. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!