Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vásárolhatok e barátaim...

Vásárolhatok e barátaim nevére repülőjegyet wizz air nél a saját pontjaimból?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a barát házaspárt évfordulójuk alkalmából egy pár napos Nápolyi úttal. Az ő nevükre vehetek, foglalhatok e oda-vissza utat?

2015. jún. 16. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az utasok között kell legyél.
2015. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
S ha ők elmennének Nápolyba, én pedig valami olcsóbb egyirányú utat választok egy másik napon esetleg... amire természetesen én nem mennék el?
2015. jún. 16. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt megteheted, hogy nem mész el, de egy foglalásban az időpontok ugyanazok lesznek.
2015. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kiprobalhatod. De nem fog menni. Utasok kozott kell lennie a pontszamla tulajnak. Vehetsz persze 3 fore jegyet amibol a tied kukázod (vagy mész veluk)

csak kerdes igy is megéri-e neked? Ha nagyon sok pontod van akkor igy is megeri. Ha kevés akkor jobban jarsz ha penzert veszed.

2015. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!