Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair-nél eltörölték a...

Ryanair-nél eltörölték a kézipoggyászra vonatkozó méretbeli előírásokat?

Figyelt kérdés
Nemrég ezt hallottam egy ismerőstől, aki ott foglalt. Megnézném h a honlapon de valamiért nem jön be, gondoltam, hátha valaki okosabb most gyorsan.
2015. júl. 6. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem törölték el.
2015. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. A fizika törvényeit is eltörölték.
2015. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ha így lenne, repülnék magamtól. Poggyász probléma megoldva
2015. júl. 6. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek a jelenleg érvényes szabályok: "Max. 10 kg súlyú, 55 cm x 40 cm x 20 cm méretű kézipoggyász és egy, maximum 35 cm x 20 cm x 20 cm méretű kis táska vihető a fedélzetre utasonként"
2015. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Wizzairnél törölték el a súlyhatárt, lehet ez a félreértés alapja.
2015. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal Wizzairnél sem törölték el a súlyhatárt. Tudsz vmi új infót? Hol hallottad?
2015. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De igen, eltörölték. Ha megnézed a hatályos üzletszabályzatukat, már nincs benne a 10 kg-os limit.

Csak annyi van, hogy egyedül képesnek kell lennie az utasnak feltenni a poggyásztartóba. A weboldalukon a poggyász információknál már régebben is ez szerepelt, de az üzletszabályzatból csak májusban szedték ki és az a mérvadó.

A beszállókártyárán még lehet, hogy most is rajta van a 10 kg, de a fenti ok miatt lényegtelen, bár nem túl korrekt megoldás (ha így van még).

2015. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most megnéztem egy egész friss foglalásom e-mail visszaigazolását és abban ez van:


"Nagyméretű kézipoggyász: A kisméretű kézipoggyásznál nagyobb, de az 56 x 45 x 25 centimétert nem meghaladó méretű kézipoggyász díj ellenében vihető fel a gépre. A poggyásznak be kell férnie az ülések feletti poggyásztartó rekeszbe.


Számítson arra, hogy a reptéren ellenőrzik a poggyász méretét és tömegét. Pénzt takaríthat meg a poggyászdíjon, ha előre megvásárolja a szállítani kívánt poggyásztípus jegyét. Ezt megteheti online, a Wizz Air mobilalkalmazásban vagy a telefonos ügyfélszolgálatunkon keresztül az indulás előtt 3 órával."


Szóval itt is ködösítenek ezzel a tömeg ellenőrzéssel. Nem tudom, hogy ez szándékos félrevezetés vagy elfelejtették törölni ezt a részt. Minden esetre kíváncsi vagyok, hogy a beszállókártyán rajta lesz-e még. Ha igen, akkor írni foguk nekik egy panaszt, hogy ez akkor most mi...

2015. júl. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!