Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lakat és lánc vihető repülőn...

Lakat és lánc vihető repülőn kézipoggyászba?

Figyelt kérdés

Tudom, nem mindennapi kérdés, nagy valószínűséggel nem sokan fuvaroznak láncot és lakatot repcsin.

Viszont visszafelé vonaton hálókocsiban utaznánk, ahová viszont kötelező felszerelés mind a kettő... (Ajtót le kell láncolni, hogy reggelre is egyben legyünk :))

Viszont a láncom és a lakatom is sokat megélt darabok már igencsak sajnálnám, ha egy marcona őr elvenné, arra hivatkozva, hogy akár meg is fojthatom vele a pilótát, ha éppenséggel sikerül bejutom azon az ajtón, amit a német pilóta a lezuhanás előtt poroltóval se tudott betörni..... (Igen igen kicsit túlzónak tartom ezt a felesleges biztonságoskosdást de ez az én bajom.)


Szumma szumma: szabad láncot és lakatot vinni? :)



2015. júl. 14. 20:48
 1/5 anonim válasza:
Lakat igen, lánc nem. De minek akármelyiket is a kézipoggyászba tenni? Nem nagyon tudok olyan szituációt elképzelni repülés közben,amit csak egy lakattal és/vagy lánccal lehetne megoldani...
2015. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oda szeretném láncolni magam az üléshez :-))))) nyilván nem a repülés idejére kell és nem is a repülőre, csak nincs feladott poggyászom, és az útitársamnak sem lesz...

Amúgy vonattal fogok visszautazni hálókocsiban, és oda viszont tényleg kell a lakat+lánc..... (Bár már van alternatív ötletem az elvitelre.)


Köszi azért.

2015. júl. 19. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék az első honnan szedi hogy láncot nem lehet felvinni. [link]
2015. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ezt minek emelted ki? Gondolod hogy a reptér hivatalos biztonsági oldalánál többet fog tud mondani valaki?
2015. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elolvastad amit betettél vagy csak fröcsögsz komolyan?

Írnak ott arról, hogy lánc vihető-e vagy sem? Én nem láttam. Akkor meg?


Amúgy ma felhívtam őket és fél órányi kapcsolgatás után beszéltem olyannal, aki felhívott egy másik olyant aki tudott is nyögni valamit. Elkérték a lánc összes paraméterét, de sok hosszas nyűglődés után arra jutottak, hogy hát inkább ne, mert fojtogatásra alkalmas.


Érted, fojtogatni lehet vele...


Mondtam, hogy akkor ugye az övemet és a cipőfűzőm is elveszik majd? :))))))))))))


Ezen ő is csak nevetett, hogy hát igazam van de ez a szabály.


Vétel. Lánc marad. Pedig jól jött volna a hazaúton...


(Amúgy az a bajom az egésszel, hogy ez a felesleges biztonságoskodás egy hamis biztonságérzetet ad, azt hisszük, hogy mindent megettünk a biztonságért mert nem vihettem fel láncot, közben meg halomszám csempészik be az ollót és egyéb tiltott tárgyakat. Na mindegy.)

2015. aug. 24. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!