Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen szintű nyelvtudás...

Milyen szintű nyelvtudás szükséges a WIZZAIR-nél ha légiutas-kísérőnek jelentkezem?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg, hogy a WIZZ Debrecenben keres légiutas-kísérőket(is) az onnan induló járatokra.

Mindig az volt a vágyam, hogy a repülés közelébe férkőzzek, és most sok állást hirdettek Debrecenbe.

Angolul, németül jól beszélek, de szívesen tanulnék még spanyolt, franciát, vagy dánt. A két nyelven helyesen és folyékonyan tudok, de papírjaim nincsenek róla. Jelentkezzek így is?

(



2015. júl. 19. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is légiutas kísérő most meg nem mondom hogy melyik társaságnál van, de mondta hogy 98% ban az angolt kérik de azt nagyon kell vágni, elfogadják a középszintű vizsgát sőt az a minimum aminek lennie kell, de azt kb anyanyelvi szinte kell beszélniük. De ezek mellett kérik a németet és a franciát leginkább a franciát. De hallottam olyan légitársaságról ahol az oroszt kérik nagyon.
2015. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Folyékony angolt kérnek, nyelvvizsga nem feltétel

2015. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, korrekt.

Máris adom be a jelentkezésemet.

Debreceni lakhatásról nem olvastam. Nem tudod, az hogy működik? Mindenki maga vesz ki albérletet (ha nem debreceni) vagy van a WIZZ-nek szerződött szállása?

2015. júl. 19. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom sajnos, én is csak googlebe írtam be.
2015. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
LEVEL4
2015. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!