Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » FONTOS! Feladott poggyászban...

FONTOS! Feladott poggyászban vihetek néhány szál cigit, és 1 sima,100ft-os öngyújtót? Ha ruhák között van, minden rádobva, akkor is látják átvilágításon?

Figyelt kérdés
18alatt vagyok, azért lényeges
2015. júl. 31. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

az atvilagitasban az a jo, hogy mindent lat

kiveve ha beteszel egy olom dobozt es abba rejted a titkaidat

de latni fogjak azt is, hogy a dobozon nem latnak at, kivancsiak lesznek es kinyitjak a borondot


nem tudom 18 ev alattiakra milyen szabalyok vonatkoznak de cigarettat, ongyujtot a feladott poggyaszban teljesen nyugodtan lehet szallitani

en karton cigit szoktam a borondbe meg a kedvenc zippo ongyujtot, ja meg alkoholt, de en mar elmultam 18


igazabol amikor a borond az atvilagitos reszhez kerul, te mar nem vagy ott, vagyis az atvilagito szemelyzet nem latja, hogy a csomag tulajdonosa kiskoru vagy sem... szerintem

2015. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A biztonságiakat aztán egyáltalán nem érdekli hogy nem vagy nagykorú és cigizel. Nem az ő felelősségük. Én cigizek és volt hogy a 6 éves lányom hatizsakjaba raktam bele a cigit (előtte kint szívtam egyet és pont az ő hátizsákja volt kéznél). Senkit nem érdekelt, azt sem tudtak kié. Öngyújtó is benne volt a dobozba.
2015. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!