Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőgépre, kézipoggyászban...

Horváth Koppány kérdése:

Repülőgépre, kézipoggyászban felvihetek Merci desszertcsokit magammal?!

Figyelt kérdés
Megkérdeztem ezt a dolgot már a Ferihegyi Reptér Call Centertől is e mailben, de csak ennyi választ kaptam: "Az olyan csokoládét ami nincs krémmel vagy folyadékkal töltve azt minden további nélkül viheti." És akkor a Merci csokik most ilyennek számítanak, tehát vihetem őket?! Vagy egyes Merci fajták ilyenek, mások meg nem?! Köszi előre is!!

2015. aug. 10. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
vihetsz
2015. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van benne töltelèk vagy nincsen? Ha nincs, viheted, de ezt leírtàk emailben is neked.
2015. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát épp az a baj, hogy nem tudom, hogy van-e benne töltelék, vagy nincs, mert nem tudom, hogy mi számít tölteléknek??!! :/ :/ :D Neten pl. ilyen összetevők vannak: "cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, mandula (9,2%), tejszínpor, mogyoró (3,8%), laktóz, írópor, tejsavópor, rizsliszt, emulgeálószer: szójalecitin, glükózszirup, méz, búzafehérje, növényi olaj, étezési só, búzamaláta, aromák, tojásfehérje, buronyakeményítő." Vagy egy másik: " cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, mogyoró (7,5%), kakaómassza, növényi zsír, laktóz, írópor, vajzsír, mandula (1,2%), dextróz, tejsavópor, sovány tejpor, emulgeálószer: szójalecitin, zsírszegény kakaópor, aroma, étkezési só." megint más: "cukor, kakaómassza, kakaóvaj, tejszínpor, mandula (4,3%), növényi zsír, teljes tejpor, tejsavópor, laktóz, zsírszegény kakaópor, sovány tejpor, vajzsír, fruktóz, kávé, emulgeálószer: szójalecitin, glükózszrup, invert cukorszirup, írópor, dextróz, aroma, étkezési só."...
2015. aug. 10. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha NEM folyós a belseje, akkor viheted. Márpedig a Merci nem folyós. Egyik íz sem.
2015. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen nem folyós ez sem, és én is pont így gondolom, tudom, hogy ha nem folyós, akkor fölengedik. Remélem akkor tényleg így lesz és felengedik majd velem! Köszi!! :)
2015. aug. 10. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!