Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászból mindent ki...

Kézipoggyászból mindent ki kell pakolni ellenőrzéskor?

Figyelt kérdés

Páldául: könyveimet, irataimat, kisebb dolgokat(rágó, tic-tac), pénztárca...tehát mindent? Ha igen, mindent egy olyan 'tálkába'? Esetleg több 'tálkába' kell pakolnunk?

A válaszokat köszönöm:)



2015. aug. 21. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ha laptop, tablet van nálad, azt külön kosárba rakni, és ha van kis kiszerelésű folyadék, azt is ki kell venni a táskából és külön zacskóba a kosárba rakni. Mást nem kell. De ha a táska áthalad a szalagon és vmi gyanúsat látnak, akkor lehet hogy kipakoltatjak.
2015. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, és olyat, hogy telefon, adapter, telefontöltő, laptop töltő?
2015. aug. 21. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Amit az első mondott azt nem tudod elolvasni, netán értelmezni? Esetleg a [link] oldalát nem tudod megtalálni ahol videón magyarázzák el? Még Izraelben sem pakoltatnak ki mindent, ötezer évig tartana amíg mindenki átmenne a biztonsági ellenőrzésen.
2015. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 'kedves' választ:) kevésbé paraszt módon biztos nem írhattál volna, annak ellenére, hogy nem bunkón tettem fel a kérdést:) és bocsi, hogy először utazok és merek kérdezni...legyen boldog a napod a válaszod miatt:)
2015. aug. 21. 22:34
 5/10 anonim válasza:
Én laptopot vittem,azt kellett kitenni,meg az övem levenni és a telefont is kitenni(magadtól lehetőleg minden fémtárgyat,de nem baj ha mondjuk a nadrágodon vannak fémgombok).A laptoptöltő az bent maradt a táskában,átment az átvilágítón,de nem szóltak érte.Folyadékot,pedig azt hiszem 100ml-es flakonokba kellett szétosztani(sampon,üdítő stb.).Az ott álló ember úgy is fogja kérdezni,hogy van-e nálad laptop,folyadék,meg mondani fogja,mit kell kitenni.
2015. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen. Sokat segítettél :)
2015. aug. 21. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kell, így is elég sokat kell sorban állni :D Tőlem megkérdezték, van-e laptop a bőröndben, mondtam, hogy igen, kivetették. Egy ilyen cipzározható tokban tartom, azt is kicipzároztatták velem, ki kellett venni a laptopot. Ezen kívül a kabátomat, a pulóveremet (elöl cipzáros) le kellett vennem, és még a csizmámat is, mert volt rajta valami fém díszcucc :D Az összes cuccomat tálcákba be kellett tenni (én kb. 5 tálcát elfoglaltam a cuccommal), aztán átsétálni a kapun.
2015. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi, hogy leírtad:) így azért tényleg sokkal könnyebb és gyorsabb :)
2015. aug. 22. 09:04
 9/10 anonim válasza:
mindent, amin fém van, telefont, laptopot, tabletet, a kis üvegcséket (azokat kis zacskóba is lehet tenni)
2015. aug. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm:)
2015. aug. 23. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!