Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért ilyen olcsó a Norwegian...

Miért ilyen olcsó a Norwegian Airlines?

Figyelt kérdés
Londonból akarok New Yorkba utazni, és megnéztem egy csomó reülőjegyet. A Norwegian Airlines 210€-ért kínál jegyet, míg minden más légitársaságnál legalább 400€ egy egyirányú jegy. Van valakinek tapasztalata ezzel a légi társasággal? Miért ilyen olcsóak?

#repülés #utazás #London #New York #Norwegian Airlines
2015. aug. 24. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Üzletpolitikai cselezés: a többi légitársaságnak is kb 180-200 euróba kerül egy-egy utas, de a Norwegian megelégszik egy kicsinyke haszonnal addig, amíg elhódította a többiektől az utazók többségét. Aztán majd szép csendesen emeli...
2015. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Norwegien fapados. Bàr nem akkora szarràgòk mint a Wizz vagy Ryanair, de mègiscsak fapados. Nincs benne az àrban a feladott poggyàsz, fedélzeti ellàtàs. Egyirànyù jegyeket pedig ne is nézz, azzal az USA-ba nem engednek be. Mindig retùrt vegyél.
2015. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Retúrt veszek, de vissza Los Angelesből jövök majd nem New Yorkból, úgy meg tudomásom szerint nem lehet egyszerre megvenni a jegyet.

Ha csak ennyi, hogy fapados az engem nem igazán zavar, kibírom azt a 7-8 órát szerintem.

2015. aug. 24. 21:02
 4/7 anonim válasza:
0%
Európából Amerikába NEM megy fapados,az árban mindig benne van az étkezés, és nem 7-8 óra hanem van az 10-11 óra is.
2015. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

> Európából Amerikába NEM megy fapados


Dehogynem... a Norwegian peldaul de ott az Air Transat is.


> az árban mindig benne van az étkezés, és nem 7-8 óra hanem van az 10-11 óra is.


Benne van am a fenet. Masreszt 10-11 ora a nyugati partra, 7-8 ora a keletire.

2015. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Norwegian tényleg nem drága, és nagyon jó.

Bízom benne, hogy 210 euróért retúrt találtál náluk, mert egyébként egy irányba ennyiért szinte bárhonnan repülhetnél.

Amúgy London, és UK amerikai indulásra nem túl szerencsés, ennél a kontinensről csak olcsóbb jegyeket találhatsz.

2015. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kint élek Londonban, úgyhogy az lenne a legideálisabb szerintem. Felesleges lenne elutaznom valami más Európai nagyvárosban, nem hiszem hogy olcsóbban kijönne úgy.
2015. aug. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!