Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Türkish Airlines-nál benne...

A Türkish Airlines-nál benne van a repjegy árában a poggyász ára is?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Isztambulba látogatok az ősszel és terveim szerint Türkish Airlines-al fogok repülni. Hallottam hogy az egyik legjobb és legmegbízhatóbb légitársaság,ennek megfelelően ugye nem is olcsó. a Budapesti reptér oldalán néztem az oda-vissza jegyeket, ami azt írja az ár melle hogy a teljes repjegy árát tartalmazza. Ebben az árban akkor a leadott poggyász is benne van? Ez a kérdés a Wizzair miatt merült fel bennem, ott ugye külön kell a poggyászért fizetni,persze tudom össze sem lehet a két társaságot hasonlítani. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 5. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A Turkish nem fapados, tehát a jegy árában benne van a poggyász, természetesen.
2015. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ! :)
2015. júl. 5. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha a kérdést odaáig egyszerűsíted, hogy benne van-e a poggyász ára, arra a válasz az, hogy igen.


Persze picit tágítanám a látómeződet, mert kizárt dolognak tartom, hogy a bud.hu oldaláról lenne érdemes Turkish jegyeket venned. Ha ott keresgélszhihetetlen módon mellé fogsz nyúlni.

Tovább árnyalja a képet, hogy a Turkishnek egészen kellemes árai vannak ha egy jó akciót kifogsz, emlékeim szerint 50-60 euró körül vannak retúrban jegyei. Viszont mielőtt leállnál az előítéletes wizzair-lenézők táborát gyarapítani, az őszre simán kifoghatsz irányonként 6000 forintos Wizz jegyeket is, amihez ha nem tudod megállni és veszel feladott poggyászt, akkor akár igenis versenyképes lehet a wizzair is.

Sőt, ha nem nézted, a Pegazus szintén nagy név, és néhány ezer forintért fuvaroz. Feladott poggyásszal szintén.


Egyébként zárógondolatnak annyit, utazzál mindhárom céggel, és akkor meg fogod látni, mindhárom profi. Onnantól nem fogsz olyan előítéletes dolgokat állítani, mint hogy össze sem lehet a két társaságot hasonlítani.

ilyet csak az mond, aki hírből ismeri a repülést.

2015. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Én a szar wizz-t hagynám, akármilyen olcsó is viszont a Pegazus tényleg lehet alternatíva.
2015. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,sokat segítettél. Teljesen igazad van hogy hírből ismerem a repülést. Soha életemben nem repültem még és nagyon félek is. Egy olyan barátommal beszéltem aki volt már Isztambulban, és ő mondta hogy a Türkish a legjobb, mindemellett az visz az Atatürki reptérre csak. A fapadosok az Isztambul belvárosától kb 70. km-re lévő reptérre mennek és lehet hogy az ottani helyben busz/metró/taxi visszahozná a drágább repjegy árát. Köszönöm a tanácsod, akkor nem a bud.hu-n fogom nézni a jegyeket..ott egyébként ilyen 50e ftos jegyeket találtam, nem tartok rossz árnak, bár megítélni is nehéz, mivel nem mentem még Isztambulba mással sem.
2015. júl. 5. 15:23
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Emlékeim szerint 4 vagy 5 líra volt bejutni Saw-ról (ahova a Wizzair repül) Isztambulba, (busz + hajó kombinációval) ráadásul sokkal szebb út hajóval megérkezni, mint amúgy. De igazad van, az Atatürk kényelmesebb reptér, és a Turkish egy jó cég. És valóban SAW reptere 70 km-re van.


De tényleg szánd rá a járat keresésre az időt, néhány hete 20 ezer alatt adta a Turkish a retúr Isztambult, és a Pegazus is mindig előrukkol jó árakkal.

Csak nézni, keresni kell. Itt is leírom, a másik kérdésedre is elmeséltem, Pegazusra Budapest - Isztambul - Antalya útirányban van néha harmincvalahány euróért jegy, maga Isztambul ennél kicsit olcsóbb is szokott lenni.


A csomag kérdésre te tudod a választ, de ha majd rutinos utazó leszel, az lesz a legkevésbé fontos, mekkora bőröndöt pakolsz. Majd meglátod, az utazás nem a hatalmas utazótáskák vonszolásáról szól. Ha le tudod csökkenteni a poggyászodat a kézipoggyász mennyiségére, jobban is fogod magadat érezni, és olcsóbban is fogsz kijönni.

2015. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor mostantól sűrűbben fogom nézni a repjegyeket és több opciót is számításba veszek :) igen, jóval olcsóbb lenne kézipoggyásszal,de nő vagyok így problémásabb a csomagolás ugyebár kis bőrönddel, köszönöm a válaszod ismét ! Ha esetleg tudnál tippet adni hogy a túristalátányossagok mellett mit érdemes meglátogatni, esetleg melyik éttermekbe érdemes beülni szívesen fogadom :)
2015. júl. 6. 10:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Benne van.
2015. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Az egyik legjobb gyűjtemény Isztambul kapcsán ez:

[link]


Nagyon szeretem ahogyan a srác ír, rengeteg szeretettel, humorral és meglátással. Isztambul kapcsán kötelező lapozgatni...

2015. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))
2015. júl. 11. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!