Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A ryanair vagy a wizz air...

A ryanair vagy a wizz air ülései kényelmesebbek, hol van nagyobb lábtér a normál üléseken?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő kb. egyforma. Szűk hely, kényelmetlen. Nekem a 2,5 órás London-Budapest is néha sok. Pedig még magas sem vagyok, így is alig tudom mozgatni a lábamat.
2015. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem észre különbséget az általad említett két cég között. Mindketten nagy székeket építenek be, az egyik sárgára fújja a háttámlát, a másik lilásra.


De az az igazság, a British Airways vagy a Lufthansa is épp ilyen székeket használ, csak valamivel ritkábban helyezi el őket.

Ha fészkelődni kezdesz egy 2,5 órás repülőúton, az azért lesz, mert az emberi feneket nem ilyen hosszú monoton ülésekre tervezték.


Ha elfogadsz egy tanácsot, azzal menj, amelyiknek jobb a menetrendje, vagy jobb árban van, és ne foglalkozz a székezéssel.

2015. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Mindkettó egyformán sz.r, nekem a 190 centimmel kínszenvedés volt a legutóbbi 2,5 órás út.
2015. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ryanairnél annyival nagyobb a lábtér, hogy nincs az előtted lévő ülésen tartó az újságnak. Ez annyiban segít, hogy ha elér odáig a térded, nem nyomja a háló. De amúgy pontosan ugyanakkora a hely mindkét társaság gépein.
2015. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 az új szabvány üléseken már nem a térdnél vannak az újságok és a többi dolog elhelyezve, hanem magasabbon a tálca mögött/felett.


Mind a két légitársaság maximális ülésszámmal üzemelteti a gépeit, így én szerintem is ugyan akkora a hely.


Mindkét esetben Wizz és RYR nél is olyan 30 inch 76,20cm. ugye azt tudni kell, hogy ez a szám nem a szék "szélétől" az előtted lévő támlájáig van, hanem az ülés+lábtér, tehát ha a combodat leméred + térded meg is kapod az eredményt. Átlag embernek szokott maradni egy laza 5-15 cm, magasságtól függ, de ugye ha kicsit elkényelmesedsz és lejjebb csúszol már el is fogy az a hely :)


Egyébként az összes légitársaság széke kényelmesebb pl. egy iskolapad székétől, szóval ha fiatalabb vagy észre sem fogod venni, hogy nem a legkényelmesebbek azok a székek.

2015. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!