Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van valakinek tapasztalata a...

Kerubin kérdése:

Van valakinek tapasztalata a Bravofly repjegy értékseítővel? Hogy lehet hogy a Turkishnél kb 120 ezer itt pedig 54 ezerbe kerül a repülőjegy . Mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én vettem már jegyet tőlük.

Elrepültem - Visszajöttem.

Nem volt velük problémám.

2015. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond velük. 99%-ban sokkal olcsóbb a jegy az online travel agency-nél pl bravofly mint magánál a légitársaságoknál
2015. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad, melyik bravofly oldalról beszélsz. Bízom benne, hogy nem a .hu végződésűről, mert az egyszerűen sz.r


Ha a bravofly bármely másik domain végével keresel, sokkal jobb árakat ad. Vannak nagyon ritka esetek, amikor a bravofly kereső valóban a legjobb árat adja, de az nagyon nagyon ritka.

Azt nem tudom, hol láttál 120 ezres turkish jegyet ami amúgy 54 ezer, de ez azért nem mérvadó, mert Turkish jegy van 6 euróért is. Valószínűnek tartom, hogy a te 54 ezres jegyed sem valami brafofly csudadolog.

Honnan, hova és mikor mennél?

2015. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

ezen az oldalon van az olcsóbbik repjegy 61 ezer párszáz és még lejön belőle valamennyi kedvezmény is . A 120 ezres pedig a turhkis arlines oldalán mivel legalább 8.alkalommal utazom velük (380 euro )pár ezer ft ide -vagy oda .


Köszönöm a válaszokat !

2015. szept. 16. 17:53
 5/8 A kérdező kommentje:
jaaa és mellesleg érdekelne a 6 eurós budapest -adana repjegy márha nem kell közben a Földközi -Tengert is átúsznom..
2015. szept. 16. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol találod azokat a szerinted olcsó 54 ezres Bud - Adana jegyeket, szerintem irányonként 37,5 euróért hegyekben állnak a jegyek.


[link]

Ez retúrban 75 euró. Tudom, ha holnap indulsz, ami nagyon extrém dolog, akkor nem annyi, meg jövő nyárra sem, de ettől még nem kellene olcsónak találni az 54 ezres Turkish fuvart.

És még egy dolog, a magyar bravofláj tényleg a lúzerek terepe.

Ha már kérdezted, a 6 eurós Turkish jegyet épp a német bravofly állítja elő, ha ügyes vagy.

2015. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha szépen megkérlek privátba nem adnál egykét tanácsot és tippet hogy hol nézelődjek és hogy hogyan legyek "ügyes " a 120 ezerhez képest elég olcsó az 54 ezer véleményem szerint ,de ez is relatív tudom ...

Tenyleg sokat segítenél ha adnál egykét tippet és tanácsot priviben .


a tavaszon szintén írt valaki ilyen 6 euros jegyet nekem ,hogy tud szerezni de aztán azóta sem jelentkezett ,félve kérdezem nem te voltál esetleg ?

2015. szept. 16. 18:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg kérnék segítséget letöltöttem ezt az oldalt de hogyan kell itt regisztrálni vagy hogyan tudok belépni ?
2015. szept. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!