Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Csak ennyi kell a repüléshez?

Csak ennyi kell a repüléshez?

Figyelt kérdés
Wizzairrel repülök, kinyomtattm a repjegyem, amin kb. csak a nevem van.

2015. aug. 22. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem.


nincs repjegy. a beszallokartyat kell kinyomtatnod amin rajta van minden adat. jarat, csomagmeret, nev ilyenek.

2015. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom beszállókártyát nyomtattál, de azon nem csak a neved van, hanem a járat adatai és a megvásádolt egyéb szolgáltatások.

Más nem nagyon kell.

2015. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

a beszállókártyát a reptéren kapod csak meg!


gondolom a te papírodon a neved van, esetleg foglalási szám meg információk.

2015. aug. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"a beszállókártyát a reptéren kapod csak meg!"


Nem! A Wizzair-nél lehetőség van online becsekkolásra, sőt úgy is célszerű becsekkolni és otthon kinyomtatni a beszállókártyát.

2015. aug. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizony ennyi -- mas (hagyomanyos...) legitarsasagnal meg ennyi sem kell, leteszed az utleveled a pultra, megtalaljak a foglalast, atveszik a csomagod, adnak egy csomo beszallokartyat es lehet menni... (Eddig csak a Unitednek sikerult elszurni ezt amikor Chicagoban nem talaltak a foglalast de az pont ugy volt hogy regel 11-kor kidobtak a hotelbol es delutan negykor volt a jarat, igy leultem a foldre es megvartam amig nagy nehezen megoldottak.)
2015. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

3/5-ös vagyok

4/5-ös! ezt nem is tudtam, mondjuk még nem is repültem Wizzairrel, azt hittem, olyan mint amikkel én röpködtem.

2015. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fapadosoknál ez van, illetve lehet a reptéren is becsekkolni, csak azért plusz pénzt kérnek.
2015. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!