Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik légitársaság a legjobb...

Vivi63 kérdése:

Melyik légitársaság a legjobb szerintetek? (Európán belül)

Figyelt kérdés

Stewardess szeretnék lenni , de nem tudom hogy hol kellene elkezdenem , melyik társaságnál .

Aki tud vagy ismerőstől / tapasztalatból írna egy két jó légitársaságot?(ha lehet ne fapadosat) előre is köszönöm!:)



2015. szept. 16. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol szeretnél dolgozni, ha itt a szomszédban, Ausztriában akkor Austrian Airlines és NIKI. Ha mindegy, akkor igazából lényegében mindegy.
2015. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Lehet ott kellene kezdened, hogy milyen nyelveket beszélsz.

Lévén hogy légitársaságok nem nyelvtudományi doktorokat alkalmaznak, ez eléggé le fogja szűkíteni a lehetséges légitársaságok listáját.

Ha megmaradt az a két három cég amelyik egyáltalán válaszolni fog nagyszerű ajánlatodra, esetleg elgondolkodhatnál a fapadosokon is.

2015. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam nyeleket mert 16 éves vagyok és még van időm új nyelveket megtanulni. De jelenleg angolt és németet tanulok .
2015. szept. 17. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Ilyenkor érzem azt, hogy teljesen fölöslegesen írtál ki egy kérdést.

Kicsit hülyének is érzem magamat, amiért válaszoltam, elvégre a 16 éveddel még az a fő feladatod, hogy tanuljál. Aztán majd ha nagyon okos leszel, eldöntheted, akarsz-e kiskocsit toligálni egy repülőgépen.

De kérlek, egy ideig most ne kérdezz semmit.

Hidd el, bőven elég, ha rendesen tanulsz, és mosolyogsz a felnőttekre.

Ha kérdezel, maximum az időjárásról tedd.

2015. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én meg ilyenkor érzem , hogy feleslegesen válaszoltál...

Nem értem a logikád... Felregisztrálsz egy ilyen oldalra aminek az a célja ,hogy a másiknak segíts / kérdéseket tegyél fel , de te nem ,hogy nem segítesz hanem egy flegma paraszt vagy.😌

És valóban az a fő feladatom , hogy tanuljak , de arra is gondolnom kell , hogy mivel szeretnék foglalkozni , mert ha pl Fogorvos akarok lenni akkor nem az angolra fogok ráfeküdni , hanem arra ami arra a szakra kell , nyílván a stewardessnek a nyelveket kell jól tudnia , de mivel van 200 féle légitársaság így nem mindegy hogy mit kezdek el az angol és német mellett tanulni! Tehát abszolút nem érzem feleslegesnek a kérdésem.😉

2015. szept. 18. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!