Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mely oldalakon érdemes repülőj...

Mely oldalakon érdemes repülőjegyet foglalni?

Figyelt kérdés
Még sose foglaltam online :/
2015. szept. 27. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az adott repülőtársaság honlapján.
2015. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hová?
2015. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Thaiföld
2015. szept. 27. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy gyűjtőoldalon keress rá a dologra. Az egy jó alapinfót add. Ilyen pl. momondo.com

Pl beírtam Budapest-Bangkok februárra, az írta, hogy 465 Euro a jegy a Paravion oldalon (Ethiad). Ezek után csekkeld le az adott légitársaság oldalán is. Ha ott hasonló az ár foglald a hivatalos oldalon. A nem hivatlos oldalakon gyakran raknak még rá plusz díjakat, pl. 50 Euro bankártyás fizetésért stb. Szóval nézd végig mennyi az ár és az alapján vedd meg a jegyet.

2015. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hivatalos es nem hivatalos oldal? Ne irkalj ilyeneket, szegeny kerdezo meg sose vett jegyet online, azt fogja hinni, hogy minden repjegykereso, ami nem a legitarsasag az nem hivatalos ;D


Kerdezo, en kulfoldon elek, eleg sokat jarok repulovel. Az elmult 10+ evben ezeket hasznaltam teljes biztonsaggal: expedia.com cheapoair.com onetravel.com (nemi angol tudas szukseges)

Mindig ott veszem, ahol olcsobb, de oriasi kulonbsegek nincsenek a harom kozott.


En azt tapasztaltam, hogy a legitarsasag oldala (nemzetkozi jaratokra) mindig SOKKAL dragabb. A United es American oldalat belfoldi jaratokra hasznalom, de ha hazamegyek, akkor sose a BA vagy Lufti oldalarol veszek jegyet, mert mindig dragabb, mint pl. az expedia.


Egy aprosag: nem foglalsz, hanem vasarolsz. Nem tudod lefoglalni es peldaul napokig gondolkozni rajta hogy megvedd vagy sem. Vagy megveszed, vagy nem veszed, foglalas mint olyan nincs. Foglalni csak az utazasi irodak tudnak, de ok sem tudjak honapokig tartani a jegyet, max nehany napig.

2015. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És a fizetés pontosan hogyan működik? Sima HUF pénznemű mastercard is jó?
2015. szept. 29. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2015. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ablak felőli oldalon, a pilótafülke mögötti részen.
2015. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!