Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mikor érdemes repülőjegyet...

Mikor érdemes repülőjegyet foglalni? Mikor lehet kifogni a legjobb ajánlatokat?

Figyelt kérdés

Szeptember első hetében kell utaznom Angliába, viszont mivel még soha nem repültem, nem tudom, hogy mikor érdemesebb foglalni a repülőjegyet?

Jó előre, vagy inkább az utazás előtti 1-2 hónapban?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jún. 3. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeptemberre már le kellett volna foglalnod. Szeptember még a repülési főszezon vége, így olcsó jegy maximum szeptember utolsó heteiben lesz. Ha oda-vissza 40.000-ből kijössz, már jól jártál.
2014. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd a jegyárakat minden nap. Ne csak az adott hétre, érezd hogy mozgatják az előző heteket, és rá fogsz arra is érezni, mikor lesz olcsó a Tied.

De nyugi, nem maradtál le semmiről!

2014. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudtam volna korábban, mivel most derült ki nemrég, hogy ösztöndíjat kaptam.

Csak oda kellene(Bradford). De egyenlőre a legolcsóbb, nekem megfelelő járat csak oda 34 ezer forint csomagok nélkül... :(

2014. jún. 4. 00:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért annál kicsit kevesebb, majd egy tízessel.

JET2.com

Budapest-Bradford 25.960 Ft kb.


De 100%-ban csatlakozom az előttem szólóhoz.

Szó szerint akár napi szinten figyeld a jegyeket, TEHÁT NAPI SZINTEN és akkor fogod látni, hogy mi, hova és mikor olcsó.

Kicsit munkaigényes, időigényes, de megéri.


Csak 1 jó példa:

Én másfél hónapra előre vettem meg, talán január végén vettem meg a március közepén lévő Londoni repjegyemet, (3 főre) ez persze LONDON-ba volt.

6090Ft volt oda, fejenként. (WIZZAIR) Ha holnap repülnél velük Londonba akkor 50.000 lenne csak oda.

Szóval az időzítés valóban fontos, és ezért kell nézni napi szinten.

2014. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Sajnos aznap pont nemvoltam gépközelben pedig azon az áron biztos, hogy rögtön le is foglaltam volna.

De igazából kezdek elkeseredni mivel napról-napra egyre csak drágulnak a jegyek és nem tudom, hogy megéri-e tovább várnom, vagy csak még rosszabbul jövök ki belőle.

3 hete nézem folyamatosan az árakat és egyre magasabbak..

Mostmár ott tartok, hogy egy csomaggal 40.000 a legolcsóbb jegy...

Várjak még, vagy a végén 55 ezerért fogok utazni?

2014. jún. 17. 20:40
 6/7 anonim válasza:
Mi amikor utaztunk, kijöttünk volna csomagok nélkül 2-en csak oda 22-ből, vártunk 2 hetet, mikor lefoglaltuk 70 lett egy csomag feladásával. Minél kevesebb a hely, annál drágább. Néha van olcsó jegy pár nappal előtte, de ne várj arra, mert az nem biztos. :(
2014. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bravofly.hu-n nézelődj, ott összegyűjt több légitársaságot is. :)
2014. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!