Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizzair miért nem szállít...

A Wizzair miért nem szállít állatokat?

Figyelt kérdés
Máltára szeretném vinni a macskámat, de míg más légitársaságoknál akár kézipoggyászként is lehet állatot vinni a repülőn, addig a Wizzair-nél sehogyan sem (vakvezető kutyát leszámítva). Írtam nekik, hogy miért nem, de nem érkezett válasz, telefonon meg csak azt ismételgette a kezelő, hogy "így szól a szabályzat" (köszi, tudom, hogy így szól a szabályzat, elolvastam, nem ez volt a kérdés). Szóval érdekelne, hogy vajon miért nem lehet éllatot vinni ennél a társaságnál? Mi bajuk származna ugyan belőle?... Nekem most így átszállással kell utaznom.

2015. szept. 29. 00:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Láttam a másik értelmes kérdésedet is erről a máltai macskás útról.


Ébredj fel! A világ nem körülötted forog és nem pontosan minden úgy történik ahogy Te akarod.


A Wizz Air például úgy döntött hogy nem foglalkozik azokkal az utasokkal akik állatokkal repülnek. Nem mindegy miért? Keress másik társaságot. Komolyan felhívtad az emelt díjas számot hogy megpróbáld a társaságot rávenni hogy változtassa meg a szabályzatát csak neked, csak most?


Ha bemész egy közértbe és nincs az a fajta mosópor amit venni szeretnél akkor összeveszel a tulajdonossal hogy miért nincs?

2015. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Figyelj már, neked mi a jó ég bajod van? :O Amúgy meg nem próbáltam meggyőzni őket, hogy csak nekem csak most engedjék meg, hanem kíváncsi voltam, hogy miért nem, mert érdekelt... (mint ahogy az is érdekelt tegnap, hogy mi van, ha nem engedik be a macskát...). Ettől még nem hiszem, hogy körülöttem forog a világ és ébren vagyok. Ha nem tetszik, hogy kérdezek (arra való ez az oldal), akkor szakadj le rólam. Köszönöm! Egyébként nem veszek össze a boltossal, ha nincs mosópor, ahogy a repülőtársasággal sem vesztem össze, ez a te agyszüleményed. Idióta!
2015. szept. 29. 01:14
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát tényleg butaság volt emiatt felhívni őket. Nem az ügyfélszolgálatos hozza a szabályokat, ő csak ismerteti őket, honnan tudná, hogy mi miért van. Amúgy valószínűleg azért, mert a gépen nincs olyan poggyásztér kialakítva, ahol úgy tudnák elhelyezni az állatot, hogy túlélje az utat. Nem minden repülőgép egyforma, és a fapados társaságok általában a legfapadosabb járműveket használják, amikben ilyen extrák nincsenek.
2015. szept. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Pedig értelmesen válaszolt neked szegény. Mert így szól a szabályzat, azt pedig, hogy miért hoznak olyan szabályokat amilyeneket, nem kötelességük az orrodra köti. Amíg pedig valószínűleg a csomagtér kialakítása miatt, nem pedig azért hogy a te életedet keserítsék. Azt meg, hogy neked ezen felbuzdulva, miért kell átszállással utaznod Máltára (?), nem értem. Most ebben a percben kerestem rá a máltai járatokra két hetes intervallumban, és minimum öt különböző légitársaság, különböző időpontokban meghirdetett járatát láttam, átszállás NÉLKÜL. A wizzairnak sok hibája van, de életképtelenség miatt ne hibáztassuk már.
2015. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak találgatni tudunk, mégis honnan tudnánk? Minden légitársaságnál máshogy van, van amelyik feladott "poggyászként" fogad csak el (Aer Lingus) van amelyik csak a kabinban (Southwest). A Delta például összesen kettőt enged az egész turistaosztályon és csak egyet business class-on. Tisztaság, utasok kényelme (az is vacak ha sírós kisbabával kell utazni de ha ugató kutyával?) stb.
2015. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

" (köszi, tudom, hogy így

szól a szabályzat, elolvastam, nem

ez volt a kérdés)."


Pedig pontosan ezert nem lehet mert a szabalyzat nem engedi. Tovabb boncolgatni ezt nincs értelme.

2015. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Istenem, de rosszindulatú itt több válaszadó is... miért kell kioktatni? Nem kell osztani az észt, mi értelme van? Egyedül azt a választ tudom elfogadni, hogy valószínűleg azért nem lehet állatot vinni, mert a Wizzair túlságosan fapados és nincs a gépen kapacitás erre. Ez egy logikus magyarázat lehet. De az ilyenek, hogy "nem körülöttem forog a világ", "felesleges boncolgatni", stb. ezeket kár volt leírnotok... Ha megkérdezi a gyereketek, hogy miért kék az ég, akkor azt mondjátok, hogy mert kék, és kész, felesleges boncolgatni? Szépek vagytok.
2015. szept. 29. 18:30
 8/21 anonim ***** válasza:
Aha, szoval egy gyerek szintjén érzed magad.
2015. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Idióta vagy... sajnállak (vagyis nem)
2015. szept. 29. 19:03
 10/21 anonim ***** válasza:
Kérdező... te annyira buta vagy;)
2015. okt. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!