Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vajon személyi poggyászba...

Vajon személyi poggyászba semmi fém tárgy nem kerülhet? Pl. Szemöldökcsipesz? A másik kérdésem, h. neten rendeltem a jegyemet, kinyomtattam a beszállókártyámat, szükség van még felszálláskor vmire a szem. Igazolványomon kívül? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet fém a kézi poggyászban.

Olló, kés stb. nem lehet.

Másra nem lesz szükséged, csak a kinyomtatott beszállókártyára és az igazolványodra. Ha nem utazol olyan országba ahová útlevél kell.

2015. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fém lehet, de csak olyan ami nem használható fegyverként. Viszont folyadékot , pasztát, csak szűk 1 dl vihetsz fel. Kivéve amit a reptéri boltba vettél
2015. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ollót lehet felvinni csak nagyon picit, noha magyar reptér weboldalán ezt nem találom, itt van pl. Heathrow


[link]


scissors (with blades over 6cm from fulcrum)


Az angolok eszelősen szigorúak, a TSA 4 inches ollót is megenged.


Aki tud magyar szabályzatot ami szerint 6 centis ollót sem lehet felvinni, szívesen látom!

2015. okt. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jé, találtam valamit: [link] ugyan nem reptér de attól még "Az utas a légijármű fedélzetére nem viheti magával a következő tárgyakat: kés

bármilyen hosszúságú pengével, levélnyitó kés, bármilyen méretű olló ... és egyéb tárgyak, amelyeket a repülőtéri biztonsági

szolgálat veszélyesnek tart, és amelyek helytelen használatával az utasok és

személyzet biztonsága veszélyeztethető. Ezen tárgyak a repülőtéri biztonsági

ellenőrzés során ellenérték megfizetése nélkül elkobozhatóak az utastól.

2015. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!