Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha nem fapados légitársasággal...

Ha nem fapados légitársasággal utazom (pl. Türkish) akkor az árban benne van az oda vissza út (ha retúrba nézem) és mindkét útra a feladott poggyász és egy magammal vihető kézipoggyász is?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyeség amit kérdezek, de sosem repültem még,3 hónap múlva viszont fogok és egyedül,nem igazán tudom hogy mennek a dolgok.

A repülőn majd amit ennék innék az benne van az árban vagy ott külön kell fizetni?



2015. okt. 1. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind, mind a repülőtársaságtól sőt a vásárolt jegytől függnek, tessék gondosan elolvasni mi is vettél.
2015. okt. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Turkish Airlinesnál igen benne van minden a jegyben. Tehát, ha megvetted mondjuk a Budapest - Isztambul - Isztambul Budapest jegyedet, akkor mindkét úton lehet feladott csomagod, kézi poggyászod és kapsz enni-inni.
2015. okt. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A türkish airline nem fapados??!Hát én többször is repültem velük......hogy is fogalmazak,hogy ne bántsak meg senkit.....ez bizony fapados!!
2015. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! :)
2015. okt. 2. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Turkish a világ egyik legjobb légitársasága, utolsó veled komoly gondok lehetnek.
2015. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! :)
2015. okt. 2. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor repülőjegyet veszek, azt szoktam csinálni, hogy elolvasom a visszaigazolást.

Tudod, azt az emailt, amit küldenek. Emlékeim szerint a Turkish még alapból adja a 20 kilós feladott csomagot a kézi mellé, de egyre több légitársaság választja ezt szét. Hogy érthetően mondjam, épp azt teszi, amit a fapadosok. Olcsóbban adja az alap jegyet, és drágábban a csomagos módosíthatót.

Tehát ha teheted, ne légy rest, olvasd el mit írtak le.


A kaja és innivaló ingyen lesz náluk, de ebben is van egy tendencia, miszerint egyre inkább a mogyoró/ásványvíz duett a mérce, és jobb esetben kapsz egy adag kínai rizseshúst. Ezek benne lesznek az árban.

Ha viszont legközelebb utazol, nézd meg, hogy ugyanezt a szakaszt megveheted 4-6eFt-ért is a Pegazusnál, vagy a Wizzairnél. Csak azért mesélem, hogy tudd, és bármennyire szeretem a Turkisht, mégis erősen túlárazza a jegyeit.

2015. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,sokat segített!

Nekem nincs tapasztalatom ebben, de tényleg elég drága a többihez képest a Türkish. Igazából 2 órás útról lenne szó,egyre inkább hajazok arra hogy inkább Wizzairrel megyek,viszont az feladott poggyásszal nem éri meg mert akkor szinte ott vagyok mintha Türkishel mennék.

2015. okt. 4. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelni kell a honlapokat, sajnos egyre több légitársaság kezdi bevezetni, hogy a feladott poggyász nincs benne az árban. Ilyen pl. A KLM, Air France, Lot vagy a Finnair.

De foglaláskor ugyis látni fogod :)

2015. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!