Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair: a kézipoggyászom 3...

Wizzair: a kézipoggyászom 3 centival nagyobb a megadottnál. Igy felvihetem a gépre vagy nem?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam hogyha egy picit nagyobb az belefér.
2015. okt. 26. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy hallottad, vidd fel. De kérlek vigyél mellé 60 eurót készpénzben is.

Oda is, vissza is.

Nem nagy ügy.

2015. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 centi màr nagy eltèrès. 0.5-1cm még talàn belefèrhet, de 3 cm-rel màr több az màr nagy eséllyel nem vihető fel. Csak ha kemény büntetèst fizetsz. Nem viccből vannak megadva a mèretek, nem tudom miért nem lehet betartani a szabàlyokat. Ha meg büntet a Wizz, megy a jòl ismert szidàs. Nekem soha egyetlen tàrsasàggal sem volt gondom, mert olyan mèretű cuccokat vittem ami megfelelt.
2015. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem borondom van hanem oldaltaskam amibe ha nincs sok dolog osszetudnam hajtani.
2015. okt. 26. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
van egy meretes keret direkt ellenorzesre, ha nem fer bele, ami biztos, akkor sokat fox fizetni
2015. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy üresen mekkora a mérete, hanem hogy ott és akkor bele tudd tenni a keretbe. Vagyis ha puha anyagból van, és összenyomható akkorára, mint a rendelkezésre álló hely, akkor probléma nélkül felengedik.
2015. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg senki nem fog 3 cm-n problémázni. Idén 8 alkalommal utaztam repülőn és egyszer nem tettem bele a csomagomat a méret ellenőrző ketrecbe. Nem is kértek tőlem ilyesmit. Lehet, hogy én tévedek.
2015. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kézipoggyásznál fontos, hogy beleférjen, mivel a gépen el kell tudnod rakni. Már egy centi is számít, igen. De amit az előttem szóló mondott, hogy ha puha és belefér, az nem gáz.
2015. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!