Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Wizz ari Budapest Dubaj-ba...

A Wizz ari Budapest Dubaj-ba tartó járatán sem adnak ingyen ennivalót mindenért fizetni kell?

Figyelt kérdés
Illetve miben külömbözik egy ilyen hosszú út a wizz air-nél egy rövidebtől?
2015. okt. 27. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi Hurghadában voltunk Wizzel, olyan volt, mint Európán belül. Kaját felvihetsz a gépre, csak innivalót nem. Illetve a reptéren vásároltat felviheted, ugyanolyan drága, mint a gépen.
2015. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
A Wizz air tök mindegy hova megy Wizz air marad. Vagyis még mindig nem csinálnak mást mint elvisznek A-ból B-be ócóér'. Én ezért szoktam az Emirates-el menni.
2015. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért olcsó a jegy, mert nem kapsz kaját.. Meg semmilyen szolgáltatást.
2015. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Semmi különbség nincs.
2015. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

A 2. válaszoló miért lett lepontozva?


Teljesen igaza van.

Ez nem azt jelenti, hogy a Wizz Air légitársasággal valami baj van. Ők ezt kínálják és ennek tudatában utazik velük az ember.

Az Emirates mást kínál, ott pedig arra köt szerződést az utas a jegyvásárlással.

És így tovább...


Nem értem, miért nem volt hasznos a válasz egyesek szerint.

2015. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem azért pontozták le mert nem kicsit nagyképű.
2015. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Miért lenne nagyképű?

Leírta, hogy a Wizz Air elvisz A pontból B pontba, úti céltól függetlenül, így csinálja.

Ez tény, nem?

Hogy olcsóbb, az megint nem vélemény, hanem tény. Még ha néha akadhat kivétel is.


A végén megemlítette, hogy ő az Emirates társasággal szokott menni.


Mindenki szabadon eldöntheti, hogy az ajánlatok közül melyiket választja vagy egyáltalán választ-e. Ez egyéni preferencia kérdése.



Meg tudod mondani, hogy mitől nagyképű?

2015. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Látom egy kisebb vitát generált az egyébként teljesen békés szándékkal írt válaszom. Lehet hogy a stílus miatt egy kicsit nagyképűnek hatott, természetesen nem szándékosan. Abszolút semmi bajom a Wizz airrel csak nekem hagy ne kelljen velük utaznom.
2015. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
#7 Sajnálatos ha ezt neked magyarázni kell, de nem is tenném, mert én sem akarom ezt tovább ragozni.
2015. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Sajnálatos, hogy magyarázni kell? De nem akarod?

Ugyan, próbáld már meg!


Ha nem tudsz értelmes és vállalható magyarázatot adni, legalább ne próbáld már meg úgy beállítani, mintha annyira evidens lenne, hogy nagyképű volt a hozzászólás.


Ez a lekezelő stílus inkább a bicskanyitogató.

2015. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!