Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ti mit tennétek? Felvihetem...

Ti mit tennétek? Felvihetem kéziben a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Adódott egy lehetőség, hogy mehessek olyan helyre, ami minden vágyam, abba az országba. Talán soha többet nem láthatnám, minden vágyam, hogy lássam, de pánikbeteg vagyok, ami azt jelenti, hogy gyógyszert kell szednem. Dubajba kéne átszállnom. Tudom, hogy nagy a reptér. Dubajba kell vízum, ha csak átszállok? Amelyik országba megyek, oda kell a magyaroknak. El lehet tévedni a Dubaji reptéren ha még életemben nem jártam ott?
2015. dec. 12. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Hol olvastad, hogy nem viheted fel a gyógyszeredet?

Amúgy minden olyan esetben elmesélem, amikor a kérdező nem olvas, csak ír, ráadásul az alapvető ba be ban ben szabályokkal sincs tisztában, hogy a szép tiszta fogalmazás nem valami sallang, hanem alapvető követelmény. Ennek hiánya, például amikor leír valaki olyat, hogy dubajba, rendkívül súlyos mentális deficitre utal.

Dubajban adott IQ felett elég nehéz eltévedni. HA addigra megtanulsz olvasni is, menni fog.

2015. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Átszálláshoz nem kell vízum, gyógyszereket természetesen vihetsz magaddal.
2015. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
A gyógyszerekről az orvos kiállít egy papírt, hogy neked arra szükséged van és akkor felviheted. 2 éve mentünk Amerikába és apa a gyógyszerét csak így vihette fel a repülőre, amúgy nem. Egyrészt lehet bomba alapanyag, másrészt honnan tudnák biztosan, hogy nem drogot csempészel.
2015. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Alapesetben nem kell orvosi papír, csak akkor kell ha valami nagyon speciális, mondjuk valóban kábítószer tartalmú gyógyszerről van szó. Pánikbetegségre való gyógyszerekről azért lehet én is kérnék igazolást, mert azok lehet ebbe a kategóriába tartoznak.


Dubajba egyébként sem kell előre beszerzett vízum.

2015. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!