Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőjegyek mindig ilyen...

A repülőjegyek mindig ilyen időközönként olcsóbbak vagy ebben nincs logika?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy 3-4 hónappal az utazás előtt éri meg a legjobban venni. Ma a német bravofly oldalán néztem New Yorkba és Miamiba repülőjegyeket és február március április hónapra lényegesen olcsóbbak voltak mint pl májusban. Szóvan ha én júliusban mennék akkor március április környékén lesznek olcsóbbak a jegyek vagy neis várjam?

2015. dec. 27. 03:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem csak ettől függ. A téli időszakban lényegesen olcsóbb, mint a nyáriban. Kevesebben mennek nyaralni ilyenkor, mint nyáron. Függ a gép telítettségétől és az érdeklődök számától is. (Jah egyes társaságok azt is figyelik, hogy hányszor nézted meg az utat, mert ha többször, akkor nyilván érdekel azaz út és akkor elkezdik neked emelni az árat. Emiatt van, hogy ugyan akkor 2 személy más áron veszi a jegyet.)
2015. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyetlen biztos pont az, hogy ha gyakran nézed, jobban képben leszel az árak alakulásával, és jobb eséllyel találsz olcsóbb jegyeket.

Az előttem válaszoló nagyon pontosan körülírta a helyzetet, mert a nyár valószínűleg drágább lesz.


Próbáld meg azt, hogy a www.spyfares.com/ oldal híreit is nézegeted, miközben vársz. Ez elég jól összegyűjti a pillanatnyi lehetőségeket. Miközben keresgélsz, találsz majd más keresőket is, ráadásul 1-2 havonta mindig akad olcsó Usa út is köztük.

2015. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már beleuntam a keresgélésbe. Azt vettem észre, hogy akciókat érdemes kifogni, akkor vannak a legjobb árak. Fel iratkoztam hírlevélre ha van akció kapok emailt, ha jó áron van foglalok. Persze függ, hogy konkrét időpontod van vagy nyaralást tervezel. Ha mondjuk jövő héten muszáj lenne New Yorkba mennem, biztos eltöltenék 2-3 órát keresgéléssel.
2015. dec. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!